به گزارش پارس نیوز، 

با وجود گذشت چند ماه از تمرینات آماده سازی تیم ملی جوانان و انتخاب نفرات اصلی برای حضور در بازی های مقدماتی جام ملت ها هنوز کمیته فنی دستیاران سیروس پورموسوی را برای حضور در کادر فنی این تیم تایید نکرده است! که این کمی عجیب به نظر می رسد. به خصوص که اینروزها سیروس پورموسوی تمرینات تست گیری از بازیکنان را به پایان برده است و تیم با نفرات اصلی در حال آماده شدن برای حضور در بازی های مقدماتی جام ملت های آسیا است.

 

هم اکنون در کادر فنی هادی عقیلی به عنوان مربی و بختیاری زاده به عنوان مربی دروازه بان ها حضور دارند. در حالی که این کادر حتما دستیار دوم، مربی بدنساز، فیزیوتراپ، ماساژور و ... می خواهد. خبر تایید نشده ای حکایت از این دارد فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات مالی این نفرات را نزدیک به بازی ها به ترکیب تیم اضافه خواهد کرد که البته این کار غیر حرفه ای است.

 

تیم ملی جوانان در دوره قبل و در بازی های مقدماتی جام ملت ها حذف شد و جواز حضور در جام ملت ها را به دست نیاورد و طبیعتا یکی از تیم های غایب جام جهانی زیر 20 سال در سال 2019 خواهد بود. این تیم خود را برای حضور در دوره جدید بازی های مقدماتی جام ملت ها آماده می کند که شهریور ماه احتمالا در تهران برگزار خواهد شد. تیم ملی جوانان در حالی در جام جهانی 2019 غایب خواهد بود که در سال 2017 با مربیگری امیر حسین پیروانی یکی از 24 تیم حاضر در این بازی ها بود و تیم کاستاریکا را با گل مهدی مهدیخانی شکست داد. این پیروزی بعد از چهار دهه برای تیم ملی جوانان در جام جهانی به دست می آمد.