به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در ادامه روند ناکامی هایش درخانه پدیده با سه گل مغلوب شد تا خطر سقوط را بیشتر از هر زمانی احساس کند .

محمد رضا طهماسبی، دروازه بان پدیده بعد از متحمل شدن شکست 3 بر صفر مقابل پدیده اظهار داشت :« روز خوبی نداشتیم و با توجه به اینکه الان متوجه شدیم سپیدرود موفق شده است تراکتور سازی را شکست دهد دیگر در 5 بازی آینده 5 فینال را پیش رو داریم.»

وی در خصوص بازی های آینده که باید در مقابل تیم های قعرنشین به میدان بروند گفت:« دو بازی سنگینی که داریم بخصوص در مقابل همین تیم های سپیدرود و استقلال خوزستان است که یک جورایی بازی مرگ و زندگی است.»

طهماسبی درباره درگیری که در پایان بازی ایجاد شد تصریح کرد:« درگیری خاصی نبود، من بعد از بازی به سمت آقای ساکت رفتم زیرا که مدت ها هم شاگرد او و هم شاگرد آقا یحیی بودم و داشتم از دست یکی از بازیکنان جوانش گله می کردم که در طول بازی توهین می کرد.

به آقای ساکت گفتم که دیگر ما را بردید و ما را همه جوره لگد و کتک زدید، هر کاری دلتان که خواست انجام دادید دیگر چرا فحش می دهید. آدم داخل زمین نمی تواند کاری کند اما اگر بیرون باشد به هرحال ما هم می توانیم عکس العمل به خرج دهیم. در مورد اکبر صادقی هم باید بگویم او هم رفیقم هست و مدت ها همبازی بودیم و می خواستم او را بگیرم و در یک جای آرام تر صحبت کنم و چیزخاصی نبود چون با اکبر صادقی هم مدت ها همبازی بودم .»