به گزارش پارس نیوز، 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش از این از سوی سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال زمان برگزاری دیدار تیم های سپیدرود و تراکتورسازی تبریز ساعت 18 اعلام شده بود که طبق اعلام جدید ، این بازی یک ساعت زودتر آغاز خواهد شد.

علیرضا وهابی اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز اسامی داوران هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر اعلام شد که بر این اساس ، سیدرضا مهدوی به عنوان داور بازی تیم های سپیدرود و تراکتورسازی معرفی شد.

وی افزود: همچنین علی اکبر نوری و یوسف مغروری به عنوان کمک داور، مهدوی را در این دیدار همراهی خواهند کرد، علی صفایی و عبدالنبی پورخلف نیز به عنوان داوران خط دروازه معرفی شدند ، محمدعلی پورمتقی به عنوان داور چهارم در این بازی حضور می یابد و ابوطالب طاهریان نیز به عنوان ناظر گروه داوری بازی سپیدرود و تراکتورسازی تبریز معرفی شد.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به وضعیت حضور تماشاگران در این دیدار اشاره و خاطرنشان کرد: طبق قانوان سازمان لیگ برتر ، 10 درصد از ظرفیت جایگاه ورزشگاه سردارجنگل رشت در اختیار طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز میهمان این بازی است .

وهابی اضافه کرد: امیدواریم که تماشاگران و طرفداران تیم تراکتورسازی این قانون را رعایت کنند و اگر جایگاه در نظر گرفته شده برای آنان پر شود، به ورزشگاه نیایند و از پای گیرنده های خود شاهد تماشای این بازی باشند.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز عصر روز جمعه (فردا) از ساعت 17 در هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم خواهند رفت.

تا پایان هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با حضور 16 تیم ، تیم تراکتورسازی تبریز با 49 امتیاز در مکان دوم و سپیدرود رشت با 15 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.