به گزارش پارس نیوز، 

برانکو سرمربی کروات پرسپولیس  از هم اکنون به دنبال جذب بازیکن مورد علاقه خود می باشد و قصد دارد تا قرارداد ستاره تیمش را دائمی کند.

پرسپولیسی ها بعد از پایان نیم فصل اول لیگ برتر و همزمان با به پایان رسیدن جریمه محرومیت نقل و انتقالات توانست بهترین عملکرد خود را در جذب بازیکنان مورد نظر خود بخصوص محمد نادری داشته باشد، هر چند این بازیکن به صورت قرضی و قراردادی شش ماهه به جمع سرخپوشان پیوسته است ولی تا کنون با درخشش خود در خط دفاعی دل کادر فنی و هواداران پرسپولیس را برده است. 

طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد برانکو سرمربی کروات سرخ های پایتخت به شدت خواهان این ستاره جوان است و به باشگاه اولتیماتوم داده است تا به هر راه ممکن قرارداد محمد نادری را دائمی کنند تا او را برای فصل بعد نیز داشته باشد. 

 

 

 

از همین رو گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس به زودی مذاکرات خود را باشگاه کورتریک بلژیک برای تمدید قرارداد با محمد نادری که به صورت قرضی به پرسپولیس آمده آغاز خواهد کرد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا مدیران سرخ های پایتخت با تمام شدن قرارداد نادری در پایان فصل در فصل نقل و انتقالات تابستانی می توانند محمد نادری را برای پرسپولیس به خدمت بگیرند و یا در این راه به مشکل خورده و باید قید این ستاره جوان را بزنند.

محمد نادری در آخرین مصاحبه خود نیز گفته است: من برای پیشرفت به پرسپولیس آمدم و آرزو می‌کنم شرایط بهتری را در این تیم تجربه کنم و بتوانم باز هم در خدمت پرسپولیس باشم.