به گزارش پارس نیوز، 

در مورد حضورش در مناطق سیل زده استان گلستان از روزهای ابتدایی سال ٩٨ و کمک به مردم برای مقابله با ویرانی‌های بیشتر اظهار داشت: هر کاری از دست مان برآمد انجام دادیم، واقعا نیازی به گفتن نیست و کارمان چیزی نبود که بخواهم در موردش صحبت و تعریف کنم. این کاری بود که طبق وظیفه انسانی‌مان انجام دادیم، مردم نیاز به کمک داشتند، ما هم کمک کردیم.

وی که بعد از جهانی تنها در یک مرحله اردوی تیم ملی حضور داشت در مورد وضعیتش تصریح کرد: در حین کار در استان گلستان، چند روزی تمرین هم کردم اما زانویم به شدت آسیب دیده و اصلا نمی‌توانم زانویم را روی تشک بگذارم. اگر خوب شود دوباره کشتی خواهم گرفت، اگر هم بخواهد این وضعیت ادامه داشته باشد مجبورم کشتی را برای همیشه کنار بگذارم.

نایب قهرمان سال 2013 کشتی جهان در مورد نحوه مصدومیتش گفت: ماه پیش در حین تمرین در سالن خودمان آسیب دیدم، اصلا به تهران نیامدم که از زانویم عکس بگیرم، به کسی هم نگفتم و شما اولین نفری هستید که موضوع مصدومیتم را می‌شنوید. دلیلش هم وضعیت روحی‌ام بود. من در جهانی هم آسیب دیده بودم اما چیزی که باعث شد تیم ما در بوداپست نتیجه نگیرید وضعیت روحی‌مان بود. این جهانی برای ما خیلی بد تمام شد.

عزت الله اکبری ادامه داد: خدا شاهد بود که تا ١٥ روز بعد از جهانی شب‌ها خوابم نمی‌برد. تا می‌خواستم بخوابم آن صحنه جلوی چشمم می‌آمد و گریه‌ام می‌گرفت. صحنه‌ای که در مبارزه نیمه نهایی به آذربایجانی باختم و بعد کشتی سوم-پنجمی که در صدم ثانیه با ناداوری مغلوب حریف بلاروسی شدم. این صحنه‌ها دائم جلوی نظرم می‌آید. چند بار بعد از جهانی به سالن رفتم اما دیدن دوبنده کشتی، آن صحنه باختم در بوداپست را یادم آورد و دوباره رفتم لباس پوشیدم.

این کشتی‌گیر مازندرانی با اشاره به اینکه دلیل ناکامی تیم ملی در جهانی 2018 فقط مشکلات روحی بود، خاطرنشان کرد: آقایان بالادستی پول ندادند و تا دقیقه نود مشخص نبود تیم به جهانی می‌رود یا نه. معلوم است که این تیم مشکلات روحی دارد، مگر با این شرایط می‌شد کشتی گرفت؟

اکبری در خاتمه گفت: من ٢ سال پیش باید کشتی را کنار می‌گذاشتم. پزشکان گفته بودند به خاطر وضعیت گردنم دیگر نباید کشتی بگیرم. مصدومیت‌های نخاعی خیلی حساس هستند ولی من کشتی گرفتم و هنوز هم درد دارم. الان هم زانویم خیلی درد می‌کند، من تلاشم را می‌کنم که دوباره بتوانم روی تشک بروم اما هنوز نمی‌دانم مصدومیتم تا چه اندازه است. به هر حال این وضع ما کشتی‌گیرهاست و به قول رسول خادم، باید با این مصدومیت‌ها کنار بیاییم. اگر توانستم دوباره در انتخابی تیم ملی کشتی می‌گیرم.