به گزارش پارس نیوز، 

استقلال بعد از شکست برابر پرسپولیس و تساوی برابر سایپا شرایطی را تجربه کرد که کمتر کسی فکر می کرد این تیم بتواند الهلال را شکست بدهد اما پیروزی برابر این تیم وضعیت آبی پوشان را به شرایط نرمال برگرداند. بیژن طاهری گفت و گوی جذاب و جنجالی انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:  

 

آیا فکر می کردید بعد از شکست در دربی و تساوی برابر سایپا بتوانید الهلال را شکست بدهید؟

 

اگر بازی با پرسپولیس را دیده باشید ما بازنده شکست خورده نبودیم. در شرایطی به پرسپولیس باختیم که باید به این تیم 4 گل می زدیم. سایپا را هم باید با 6 گل و با نتیجه 6 بر یک شکست می دادیم. تیمی که سرحال بود و می توانست راحت پیروز شود در کمال ناباوری شکست خورد و بعد از آن از نظر روحی به مشکل خوردیم و نتوانستیم توپ هایمان را به گل تبدیل کنیم. خودتان می دانید از نظر فوتبالی یک سر و گردن از همه تیم های فوتبال ایران بالاتر هستیم.

 

قبل از بازی با الهلال خیلی ها برای استقلال جوک می ساختند و سعی در تضعیف تیم داشتند. این موضوع بازیکنان را ناراحت نمی کرد؟

 

خودتان می دانید فضای به مکانی تبدیل شده است برای اظهارنظرهای بی رحمانه. حتی یکسری از دوستان خودمان و یکسری از هواداران خودی هم درگیر این مسائل می شوند که در شان یک ایرانی نیست. جوک هایی که می ساختند نه تنها بازیکنان ما را ناراحت نکرد، بلکه آنها را عصبانی و مصمم کرد که الهلال را شکست بدهند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان بزنند.

 

الهلال قدرتمندترین تیم گروه است، تصور پیروزی برابر این تیم را می کردید؟

 

به خاطر زمین تمرین خوبی که داشتیم 3 روز به خوبی تمرین کردیم و بچه ها بسیار سرحال و آماده بودند. این نمایش خوب استقلال حاصل تمرین در چمن مطلوب بود.

 

 فکر می کنید می توانید در بازی برگشت هم الهلال را شکست بدهید؟

 

این تیم که شما دیروز دیدید توانایی شکست دادن همه تیم ها را در آسیا دارد و صد درصد می تواند الهلال را هم در بازی برگشت شکست بدهد.

 

دیشب ظاهرا برای پرواز به فرودگاه رفتید اما بلیت برگشت پیدا نشد. در این باره توضیح می دهید؟

 

اصلا بحث بلیت نبود، ما پرواز چارتر داشتیم که مستقیم بچه ها از دوحه به تهران بیایند، حتی می خواستیم برای راحتی بازیکنان هواپیما در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید اما پروازی اصلا از سمت دوحه به تهران وجود نداشت. این یک امر ناخواسته بود و طبیعی است بچه ها دوست دارند به تهران برگردند و در کنار خانواده های خود باشند. با این حال امروز در دوحه ریکاوری می کنیم و انشاالله به تهران بر می گردیم تا با یک جلسه تمرین آماده سفر به اصفهان شویم.