به گزارش پارس نیوز، 

مسعود اقبالی  اظهار داشت: استقلال شب گذشته یکی از بهترین بازی‌های این فصل خود را ارائه داد و صد در صد مستحق پیروزی بود.

وی افزود: آبی پوشان مقابل الهلال هیچ نشانی از یک تیم بحران زده نداشتند و طوری ظاهر شدند که بیننده تصور می‌کرد یک تیم دیگر به جای استقلال بازی می‌کند.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: استقلال در حمله حساب شده و فرصت طلب بود و خیلی خوب از اندک موقعیت‌هایش استفاده بهینه کرد و در دفاع بسیار منسجم و با برنامه بود. طوری که الهلالی ها تقریباً هیچ موقعیت خطرناکی هم خلق نکردند.

اقبالی گفت: دیشب همه بازیکنان استقلال خوب بودند اما اگر من بخواهم از شاخص‌ترین‌ها نام بیاورم می‌توانم به علی کریمی، میلاد زکی‌پور و محمد دانشگر اشاره کنم. این ۳ بازیکن که در فاز دفاعی بازی می‌کنند در پیروزی استقلال نقش مهمی داشتند.

مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به غیبت بازیکنان زیاد در ترکیب استقلال گفت: دیشب غیبت هیچ بازیکنی در این تیم حس نشد. حتی جانشینان عملکردی بهتر از غایبان داشتند و منطقی است که شفر بازی‌های بعدی‌اش را هم با همین نفرات پیش ببرد.

اقبالی تاکید کرد در صورتی که شفر بتواند این روند را با همین بازیکنان حفظ کند، می‌تواند در آسیا حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال ایران بیان داشت: شفر لب خط آرام و قرار ندارد و هیجان زیادی دارد. واقعاً من بعضی وقت‌ها نگران او می‌شوم که مبادا لب خط سکته کند. این ناآرامی‌ها خیلی وقت‌ها به ضرر تیم می‌شود چون به بازیکن داخل میدان استرس وارد می‌کند. حالا بگذریم از اینکه من نمی‌دانم این میزان از هیجان و فعالیت برای انسانی با سن و سال شفر مناسب است یا خیر.