به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال استقلال ایران شب گذشته (دوشنبه) موفق شد مقابل تیم الهلال عربستان با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد تا ۳ امتیاز مهم این بازی را به دست بیاورد.

پیروزی استقلالی‌ها در حالی به دست آمد که اگر شاگردان شفر  مقابل الهلال شکست می‌خوردند، همه چیز علیه مسئولان و کادرفنی این تیم می‌شد و هواداران به شدت تیم را به خاطر کسب نتایج ضعیف مورد انتقاد و فشار قرار می‌دادند. با این شرایط به نظر می‌رسد تیم شفر شانس آورد و توانست دوباره به رقابت‌ها برگردد چراکه در غیر اینصورت ممکن بود وضعیت تیم بحرانی‌تر از قبل شود.

هر چند که شاگردان شفر در لیگ برتر شانس زیادی برای قهرمانی ندارند، اما اینکه توانستند مقابل تیم بزرگی به نام الهلال به پیروزی برسند، توانست تا حد زیادی این تیم را از شکست در دربی دور و روحیه خوبی به تیم تزریق کند. استقلالی‌ها هنوز بعد از شکست در دربی در شوک بودند و همین موضوع باعث شده بود بسیاری از کارشناسان و هوادارن شکست این تیم مقابل تیم قدرتمند الهلال را قطعی بدانند اما به نظر می‌رسد شفر توانسته به خوبی تیمش را مدیریت کند.

حالا با کسب پیروزی مهم استقلال مقابل الهلال در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شاگردان شفر می‌توانند به کسب سهمیه این رقابت‌ها در لیگ برتر بسیار امیدوار باشند و ۶ بازی باقی مانده در لیگ برتر را با قدرت بیشتری به پایان برسانند.