به گزارش پارس نیوز، 

استقلال در بازی های اخیر عملکرد قابل قبولی به نمایش نگذاشته و این موضوع باعث شد تا به راحتی از جمع مدعیان قهرمانی خارج شود. 

وی افزود: به نظر من دلیل نتایج ضعیف استقلال برهم خوردن تمرکز شفر است و این یک ضعف بزرگ برای هر مربی به حساب می آید. در طول دوران حضور شفر بارها ثابت شده با برهم زدن تمرکز او استقلال آسیب می بیند. 

بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد: استقلال نیم فصل دوم مسابقت لیگ برتر را خوب شروع کرد و و توانست با چند برد به جمع مدعیان اصلی قهرمانی برگردد اما شکست در شهرآورد و تساوی برابر سایپا شانس این تیم را برای قهرمانی کاهش داد.

کاظمی خاطرشان کرد: درباره باخت استقلال به پرسپولیس حرف های زیادی مطرح شد و بهتر است در آستانه بازی با الهلال عربستان در چهارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حرف انتقادی نزنیم و اجازه دهیم این تیم با آرامش به کارش ادامه دهد.

وی ادامه داد: استقلال اگر می خواهد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند چاره ای جز شکست دادن الهلال ندارد و باید با پیروزی و سه امتیاز کامل زمین مسابقه را ترک کند. استقلال اگر در این جدال شکست بخورد از آسیا حذف می شود و این برای آبی پوشان اتفاق خوبی نیست.

کاظمی در پایان گفت: الهلال یکی از بهترین تیم های آسیا در فصل جاری است که تا این جای مسابقات با دو پیروزی در صدر جدول قرار گرفته است و می خواهد سه امتیاز دیگر را به اندوخته های خود اضافه کند. از سوی دیگر استقلال فصل گذشته دو بار این تیم را شکست داده و این باعث ترس در بین آن ها می شود.