به گزارش پارس نیوز، 

معمولا عکاس هایی که در ورزشگاه ها و خصوصا آزادی حضور دارند، به واسطه لنزهای قوی و تجهیزات کامل کمتر مساله ای از چشم شان دور می ماند. حالا قرمزی چشمان گادوین منشا هم به چشم عکاس ورزش سه آمده و شکار شده است.


منشا که با هیاهوی زیادی از پرسپولیس در نیم فصل راهی استقلال شد، هنوز نتوانسته آنطور که باید درخشش خاصی داشته باشد. به عبارت بهتر پیش بینی های خوش بینانه درباره این بازیکن نیجریه ای هنوز به حقیقت نپیوسته و او در لباس استقلال به عنوان یک بازیکن جدید نتوانسته نمایش موفقی به اجرا بگذارد.


از منشا انتظار می رفت در دربی پایتخت جلوی تیم سابقش هم بسیار باانگیزه تر باشد اما او موفقیتی نداشت و مقابل سایپا در جریان بازی روز گذشته هم عملکرد ضعیفی داشت. این بازیکن نیجریه ای در مصاف با سایپا به عنوان هافبک راست به میدان رفت و گاهی اوقات هم در خط حمله جای خود را با مرتضی تبریزی عوض می کرد اما باز هم ناکام ماند.


او به خصوص در نیمه دوم بازی با سایپا افت شدیدی داشت تا مشخص شود از نظر بدنی هم شرایط خوبی ندارد. انتظاری که از این مهاجم خارجی در استقلال می رود این است که با دوندگی بیشتر، کارایی بهتری در ترکیب استقلال داشته باشد و این مساله با چشمان قرمز او در بازی دیروز تیمش سازگار نیست.


حالا باید منتظر ماند و دید او در مصاف با الهلال عربستان چه کاری از پیش می برد. منشا در دوران حضور در پرسپولیس مقابل الهلال بازی های خوبی کرد و خاطرات خوبی از این مسابقه دارد و بی تردید  استقلالی ها انتظار دارند او در مسابقه این هفته نیز تمام توانش را بگذارد و با چشمانی که قرمزی اش رفته، بتواند یکی از مهره های کلیدی تیم وینفرد شفر باشد.