به گزارش پارس نیوز، 

یکی از دلایل جدایی مورینیو از یونایتد، مشکلات وی با گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه بود و حالا وی در یک سمینار مربیگری در پرتغال در مورد اتفاقات عجیب روزهای هدایت شیاطین سرخ و پوگبا صحبت کرده است.

 

 

مورینیو گفت: "زمانیکه سرمربی منچستریونایتد بودم، در ماه سپتامبر با برنلی بازی داشتیم که فاصله‌ استادیوم این تیم با شهر منچستر 30 کیلومتر بود. یکی از بازیکنان نزد من آمد و گفت قصد دارد جدا از دیگر بازیکنان تیم به شهر منچستر بازگردد. من به وی گفتم اگر ما قصد داشتیم به لندن سفر کنیم و تو می خواستی اینجا بمانی شرایط متفاوت بود، اما حالا همه ما می خواهیم به منچستر برگردیم و فرقی ندارد.

 

؜؜؜؜؜؜؜آن بازیکن از رفتار من ناراحت شد و بعد از بازی برابر برنلی که ما پیروز شدیم، دوباره درخواست خود را در این مورد تکرار کرد و من با توجه به رضایت از نتیجه، به وی گفتم به راننده‌ خود بگو در فاصله 10 دقیقه ای از استادیوم باشد و تو آنجا سوار ماشین خود شو، اما وی باز هم از من ناراحت بود.

 

در ادامه من کنفرانس مطبوعاتی رفتم و هنگام بازگشت دیدم ماشین رولزرویس به همراه راننده شخصی‌ وی در کنار اتوبوس ما ایستاده و این آقا همچنان مصر است که جدا از تیم سفر کند. با چنین بازیکنی باید چه کار کرد؟ آیا می توان گفت با خودروی شخصی ات سفر نکن؟ راه حل دیگری نیز وجود دارد و آن نیز فرستادن من به تعطیلات است."