به گزارش پارس نیوز، 

سرنوشت پرسپولیس در دست خود این تیم است اما سرخپوشان به هیچ وجه کار ساده ای تا پایان فصل ندارند.

 

در فاصله هفت هفته مانده به پایان فصل پرسپولیس همچنان صدرنشین لیگ است. با این وجود، اختلاف دو امتیازی این تیم با تراکتورسازی و سپاهان و ۵ امتیازی با استقلال به هیچ وجه متضمن قهرمانی نمی تواند باشد. پرسپولیس هفته های دشواری پیش رو دارد که در این میان سخت ترین دیدارهای این تیم بین هفته های ۲۶ تا ۲۸ رقم خواهد خورد.

در هفته بیست و ششم پرسپو‌لیس باید به مصاف ذوب آهن برود. ذوب آهنی که این روزها اوج گرفته و تیم آماده ای نشان می دهد. این تیم منصوریانی را هم روی نیمکت خود می بیند که پیش از این نشان داده که علاقه زیادی به شکست پرسپولیس دارد و این کار را هم خوب بلد است. منصوریان با نفت چند فصل قبل قهرمانی را از پرسپولیس گرفت. استقلالی ها و دیگر مدعیان هم بدشان نمی آید که این مربی استقلال یک بار دیگر سدی شود مقابل بلندپروازی های برانکو و تیمش.

در هفته بیست و هفتم اما پرسپو‌لیس باید به مصاف تیم مدعی اصفهان یعنی سپاهان برود. این دیدار فینال گونه می تواند برای هر دو تیم شانس مضاعفی برای قهرمانی باشد و پرسپولیس بعد از شکست دادن استقلال، می تواند با شکست سپاهان یکی دیگر از رقبای مستقیمش برای قهرمانی را هم از پیش رو بردارد.

در هفته بیست و هشتم هم پرسپو‌لیس دوباره باید با یکی دیگر از مدعیان جدی قهرمانی یعنی تراکتورسازی تقابل کند. نزدیکی این دیدار به انتهای فصل و شرایط ویژه هر دو تیم باعث می شود که این بازی هم به مانند بازی پرسپولیس – سپاهان با حساسیت زیادی همراه باشد.

سرنوشت سرخپوشان دست خودشان است و پرسپولیس در صورت گرفتن امتیازات لازم از این سه و بخصوص در دیدارهایش برابر سپاهان و تراکتورسازی می تواند راه خود را برای سومین قهرمانی متوالی هموار کند.