به گزارش پارس نیوز، 

استقلال در دو بازی حساس مقابل الدحیل و پرسپولیس شکست خورد اما هر دو گلزن اول این دو دیدار هنگام ضربه کرنر از جناح چپ استقلال، در محوطه جریمه کاملا آزاد بودند و بدون هیچ مزاحمتی ضربه مهلک خود را وارد دروازه رحمتی کردند.

پرسپولیس در شرایطی توانست با یک گل استقلال را دربی شکست دهد که تک گل این تیم روی یک کرنر و با ضربه سر احمد نوراللهی به ثمر رسید. جالب اینکه بازبینی این گل به خوبی نشان می دهد که استقلال پیش از این هم یک گل حساس دیگر به شکلی کاملا مشابه دریافت کرده بود و حدود یک ماه قبل مهدی بن عطیه مدافع سرشناس الدحیل هم توانسته بود یک گل با ضربه سر درست مشابه با نوراللهی وارد دروازه استقلال کند. در آن بازی استقلال در خانه حریف به دنبال گرفتن امتیاز بود اما در نهایت در دقیقه ۵۵ روی اشتباه خط دفاعی در کنترل بازیکنان سرزن حریف هنگام ضربه کرنر، الدحیل به پیروزی رسید تا شیرازه استقلال از هم بپاشد و آبی پوشان دو گل دیگر هم دریافت کنند.

در بازی دربی هم استقلالی ها اشتباهی مشابه را مرتکب شدند و با یارگیری نامناسب به نوراللهی این اجازه را دادند که به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی دروازه استقلال را باز کند.

مرور این دو گل هم از شباهت کامل هر دو گل حکایت دارد و به خوبی نشان می دهد که هر دو گلزن هنگام ضربه کرنر از جناح چپ استقلال، در محوطه جریمه کاملا آزاد بودند و بدون هیچ مزاحمتی ضربه مهلک خود را وارد دروازه رحمتی کردند.