به گزارش پارس نیوز، 

انتخاب سرمربی تیم ملی کشورمان یکی از موضوعات مهمی محسوب می‌شود که این روزها فکر بسیاری از فوتبال دوستان ایران را درگیر خود کرده است.

پس از این که نام‌های بزرگی چون لوران بلان و فن مارویک از سوی ارکان وزارت ورزش برای هدایت تیم ملی ایران مطرح شد، اتاق فکر  فدراسیون فوتبال  به نتیجه جالبی در خصوص آینده نیمکت تیم ملی دست پیدا کرده است.

 

طبق اخبار رسیده از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج با وینفرد شفر سرمربی استقلال برای هدایت تیم ملی به توافق کامل رسیده و باید این مربی کاربلد را سرمربی آینده تیم ملی بدانیم. این تصمیم تاج واکنش‌های زیادی را در آینده در پی خواهد داشت. این که او چرا بلافاصه پس از شکست استقلال در دربی قصد چنین تصمیمی را علنی کرد هنوز بر هیچ کس مشخص نیست.

 

شفر و مهدی تاج

شفر و مهدی تاج

 

شفر سوای کارنامه باشگاهی درخشانی که دارد، در تیم‌های ملی تایلند و جامائیکا و کامرون نیز کار کرده و قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا و نایب قهرمانی جام کنفدارسیون‌های سال 2003 بزرگ‌ترین افتخارات او به حساب می‌آید. قطعا واکنش هواداران استقلال نیز به شنیدن این خبر جالب خواهد بود و تیفیوسی‌های قرمز نیز ساکت نخواهند نشست.

 لحظات خوشی را برای شما عزیزان در سیزدهمین روز فروردین ماه آرزومندیم. مطلب فوق صرفاً یک دروغ سیزده بوده و هیچ ارزش و اعتباری ندارد.