به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال استقلال در بازی مقابل تیم فوتبال پرسپولیس شکست را پذیرفت تا روز‌های آتی درگیر حاشیه‌های خود ساخته شود.

پس از صحبت‌های تند مدیر برنامه‌های ایسما گونکالوس و آیاندا پاتوسی در مورد اتفاقات پنالتی در دربی ۸۹ و دخالت برخی بازیکنان که در رختکن هم منجر به درگیری و جریمه برخی استقلالی‌ها شد عده‌ای معتقدند در استقلال با خارجی‌ها برخورد مناسبی صورت نمی‌گیرد و شاید به نوعی باندی داخلی در تصمیمات اخیر و ترکیبت تیم تاثیر گذار است و نفرات اصلی تیم را این باند انتخاب می‌کند.

به یکی از پست‌های منتسب به نویمایر بازیکن آلمانی و سابق استقلال توجه کنید:

در بازی مقابل السد قطر در تهران در بین دو نیمه برخی بازیکنان درخواست تعویض مرا داشتند و این اتفاق هم افتاد و البته بازی را باختیم و بازیکنان استقلال هیچکدام من و الحاجی گرو را قبول نکردند.

متن کامل:

اتهام باند بازی در استقلال با ۲ تحلیل ساده!

در صورتیکه این اتفاقات در استقلال صحت داشته باشد باید گفت: پس از سال‌ها تیم فوتبال استقلال باید مبارزه با بازیکن سالاری و باند بازی را آغاز کند.

در دهه‌های گذشته در تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس این موضوع به یک معضل جدی تبدیل شده بود و برانکو نیز در سال‌های اخیر برخی اوقات با این پدیده مواجه شد و البته خیلی زود این باند‌ها منهدم شدند، اما استقلال و شفر باید برای این معضل هر چه زودتر فکر کنند چرا که این موضوع می‌تواند اتحاد بازیکنان تیم را بشکند و در ادامه ضرر جبران ناپذیری به استقلال بزند.

شفر یک یک مربی باتجریه محسوب می‌شود و در فوتبال منضبط آلمان پرورش یافته و از او انتظار می‌رود در صورت تایید این ادعا، باند مذکور را از بین ببرد و استقلال را دوباره به آرامش برساند.