به گزارش پارس نیوز، 

علی حمودی گفت:از نظر فوتبالی سال خوبی بود ولی این را باید بگویم اخلاق من این است وقتی سالی می گذرد هیچ وقت آن را به بدی یاد نمی کنم. چون خودم تصمیم گرفته ام و می دانسته ام باید چه بکنم و خودم سعی کرده ام بهترین کارها را انجام بدهم تا سال بدی برایم نباشد. برای همین وقتی آخر سال کارهای خودم را آنالیز می کنم حتی اگر یک درصد مشکلاتی برای من پیش آمده باشد خوبی آن همیشه بیشتر از بدی آن است.

وی افزود: در نتایج پیکان به یکباره مشکلاتی پیش آمد با اینکه واقعا شروع خوبی با آقای جلالی داشتیم در سال های که شاگرد ایشان بودم همیشه احترام خاصی برای ایشان قائلم و واقعا یکی از مربی استعدادیاب خوبی هستند. هر جا که بوده اند هم به جوان میدان داده اند هم با تجربه ها را.

سعی کرده با خلوص نیت کار خودش را ادامه داده. حتی تا دوم جدول هم آمدیم. ولی خب یکسری مشکلاتی پیش آمد متاسفانه نتوانتستیم آن راهی که داشتیم را ادامه بدهیم و خب منجر به تعویض یا جایگزینی مربیان شد و آمدن آقای فرکی. قطاری که قرار است حرکت بکند برایش اتفاقی می افتد. تصمیم باشگاه این بود که آقای فرکی بیایید و از آن شرایطی که نتیجه نمی گرفتیم و

حمودی در خصوص رتبه پیکان در پایان فصل بیان کرد: با بازیکنان و کادرفنی که تیم را تحویل گرفته اند نگاهشان به بالای جدول است. تا رتبه پنجم تیم های مدعی حضور دارند و فاصله هم گرفته اند کمی سخت است اما تلاش می کنیم اگر بتوانیم در رده پنجم و ششم که برای ما رده بالا محسوب می شود بایستیم.

او درباره پرداختی های پیکان ادامه داد: مثل خیلی از باشگاه ها نیستیم که قرارداد میلیاردی ببندیم یا اینکه ده بازیکن میلیاردی داشته باشیم. باشگاه سقف قراردادی دارد و این مسئله مثل یک قانون اینجا انجام می شود. بین بازیکنان در قراردادها از نظر مالی فاصله ای نیست و به همان سقفی که تعهد دارند پرداخت می کنند. ما جزو آن تیم ها هستیم که میلیاردی نیستیم. بنابراین چون مبلغ قراردادها کم است پرداختی ها به موقع انجام می شود. به همین دلیل باید از آقای شیعی مدیر باشگاه تشکر کنم.

وی در خصوص اینکه آیا همانند ماهینی عیدی زیادی به دیگران می دهد گفت: شناختی که من از حسین ماهینی دارم بعید می دانم در عیدی دادن دست و دلباز باشد. (با خنده) چون با او هم تیمی بوده ام و البته از همین جا به او سال نو را تبریک عرض می کنم. در این سال ها که فوتبالیسیت شده ام جز مادرم که به حکم بزرگی عیدی داده خبری از عیدی گرفتن نبوده و به بقیه عیدی داده ام.

او که سابقه حضور در استقلال را دارد درباره بازگشت مجیدی به جمع آبی پوشان گفت: قطعا آقای مجیدی یکی از اسطوره های باشگاه هستند و از بازگشت او خیلی خوشحال شدم. او می تواند یکی از مربیان خوب ایرانی باشد. امیدوارم سال های بعد که سرمربی می شوند موفق باشند.

علی حمودی درباره برنامه نود و عادل فردوسی پور گفت: در مملکت ما اگر شخصی محبوب باشد بعضی چشم دیدن موفقیت او را ندارند و می خواهند تخریبش بکنند. خیلی ها عادل را دوست دارند. ما فوتبالیست ها و حتی غیر فوتبالی ها منتظر دوشنبه ها و نود هستیم. فردوسی پور یک مجری قوی است اما فکر می کنم صدا و سیما سلیقه ای است و یکسری افراد زمانی که عادل اولین برنامه اش را اجرا می کرد حتی چند سالشان هم نبوده.

بعد آنوقت آنها برای عادلی که توانمند و با استعداد هست تصمیم گیری می کنند. درست است که تخریب شخصیت با برداشتن یک قلم ممکن است اما خدایی هم بالای سر ما هست، باید از خدا ترسید. عادل هر جا که هست موفق می شود و مطمئنم او هر جا که برود حقش را می گیرد.

وی در پایان برای سال 1398 آرزو کرد: آرزو می کنم خانواده صحیح و سالم باشند و بتوانم واقعا به تعهداتی که به باشگاه دارم عمل کنم و از نظر فوتبالی پیشرفت کنم و تا آخر فصل پیکان جایگاه خوبی داشته باشد. از نظر فوتبالی صحیح و سالم باشم انشاالله مصدوم نشوم.