به گزارش پارس نیوز، 

محمدمومنی اظهار کرد: فعالیت بیش از 20 ساله این مجری توانمند در صداوسیما بسیار ارزشمند و قابلش تقدیر است چرا که او همواره در راستای اهداف رسانه ملی گام برداشته و موفق شده تعداد زیادی از جوانان را به سمت خود جذب کند.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران افزود: مردم ایران در کنار علاقه ای که به فوتبال دارند از حواشی آن نیز لذت می برند که فردوسی پور علیرغم تمامی مشکلات و انتقادات توانست مخاطب خاص خود را جمع کند.

به گفتی مومنی؛ فردوسی پور فردی فرهیخته، دانشگاهی و آشنا با ورزش است که وجودش برای تلویزیون ارزشمند بوده و هست اما پیشنهادی که به او داده شده زیاد مناسب نیست و مخالف آن هستم چرا که این مجری توانمند یک نیروی فعال اجرایی است که بیشتر جلوی دوربین می تواند تاثیر گذار باشد و باید در این زمینه از وی استفاده شود.

مدیر آکادمی استقلال تهران تصریح کرد: قائم مقامی شبکه ورزش بیشتر در حوزه سیاست گذاری است که با روحیات فردوسی پور زیاد همخوانی ندارد و به نظرم بهتر است صداوسیما در کنار کار اجرای برنامه، از تجربیات عادل فردوسی پور در سایر بخش ها نیز استفاده کند.

این استاد دانشگاه تهران و کارشناس فوتبال خاطر نشان کرد: انتخاب این مجری به عنوان قائم مقامی بیشتر به شبکه ورزش لطمه وارد می کند و میزان مخاطبان رسانه ملی را کاهش می دهد.

شایان ذکر است مومنی اصالتاً بومی سیستان وبلوچستان و متولد شهرستان زابل است که هم اکنون به عنوان استاد دانشگاه و مدیر آکادمی استقلال تهران فعالیت می کند.