به گزارش پارس نیوز، 

جواد کاظمیان در موررد شرایط اخیر لیگ گفت: «برد تراکتورسازی برابر پدیده که یکی از مدعیان قهرمانی بود، کار را برای همه مدعیان سخت کرد. از این به بعد، بازی‌ها جذاب خواهد شد و هر تیمی که امتیاز بدهد، باید قید قهرمانی را هم بزند. مثلا پدیده کار سختی برای بازگشت به جمع مدعیان دارد یا سپاهان نیز در بدترین شرایط ممکن امتیاز از دست داد و دشوار است که بتواند به راحتی این امتیاز را جبران کند.»

 

کاظمیان همچنین اضافه کرد: «پرسپولیس در چند بازی اخیر نتوانست به اندازه کافی موفق باشد و آن‌ها فقط یک برد خانگی را رقم زدند. فکر می‌کنم زمان آن رسیده که برانکو تغییر سیستم بدهد. البته اشتباهات داوری و فشردگی رقابت‌ها علیه پرسپولیس بوده، ولی دست پرسپولیس هم برای حریفان رو شده و آن‌ها به راحتی می‌توانند این تیم را آنالیز کنند. در چنین شرایطی، یک مربی باهوش مثل برانکو باید بتواند شرایط را تغییر داده و به قول ما فوتبالی ها، به رقبای خود رودست بزند. اتفاقا پرسپولیس ابزار این کار را نیز دارد و برانکو می‌تواند با چند جابجایی ساده در ترکیب اصلی تیم خود، پرسپولیس را با شکل و شمایلی دیگر به میدان بفرستد.»

 

او در نهایت گفت: «واقعا حدس زدن قهرمان این فصل دشوار شده و فکر می‌کنم هفته‌های جذابی پیش روی اهالی فوتبال باشد. استقلال و تراکتورسازی در نیم فصل دوم به جمع مدعیان اضافه شدند و جذابیت بازی‌ها را نیز بالا برده اند.»