به گزارش پارس نیوز، 

در ادامه هفتۀ بیست‌ودوم لیگ برتر امروز از ساعت 16:00 تیم فوتبال سپیدرود میزبان پرسولیس تهران خواهد بود. شاگردان برانکو برای باز پس‌گیری صدرجدول محکوم به شکست دادن میزبان خود هستند.

سرخ‌پوشان پایتخت در این دیدار غایبان سرشناسی دارند، علیرضا بیرانوند، شایان مصلح، حسین ماهینی، محمد امین اسدی، محمد انصاری و بودیمیر در بازی امروز به دلایل مختلف از همراهی تیمشان محروم هستند.

با توجه به وضعیت فوق، بوژیدار رادوشوویچ وظیفه حراست از قفس توری پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت. نفرات خط دفاعی هم همان‌هایی هستند که در چند دیدار گذشته به بازی گرفته شدند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری و شیری چهار مدافع اصلی هستندکه برانکو برای بازی امروز در نظر گرفته است.

خط میانی سرخ‌ها به احتمال زیاد یکی -  دو تغییر را در خود جای داده است. کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی مهره‌های ثابت برانکو برای این پست هستند و به احتمال زیاد سروش رفیعی و نعمتی دو هافبک هجومی پرسپولیس هستند.

در فاز تهاجمی با توجه به غیبت بودیمیر در بازی امروز، برانکو از زوج ترابی و علیپور استفاده خواهد کرد، البته این احتمل هم وجود دارد که جای علیپور و نعمتی در طول بازی عوض شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

 

بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، شیری، کامیابی‌نیا، نوراللهی، رفیعی، نعمتی، ترابی و علیپور