به گزارش پارس نیوز، 

وقتی همسر کریس رونالدو بعد از گل سوم اشک‌هایش در ورزشگاه سرازیر شد، شماره هفت پرتغالی غرق خوشحالی بود. رونالدو با هشتمین هت‌تریکش در لیگ قهرمانان اروپا توانست یوونتوس را از گرداب حذف نجات دهد و صعود را نصیب هم‌تیمی‌هایش کند. کاری که کریس سه‌شنبه‌شب انجام داد مثل ارتش یک‌نفره‌ای بود که یک لشکر را در جنگ حریف شد. رونالدو هر کاری می‌کند تا پادشاه جاودانه لیگ قهرمانان اروپا شود.

قاتل اتلتیکو

باورکردنی نیست، اما هر بار اتلتیکو می‌خواهد در لیگ قهرمانان اوج بگیرد اسیر یک نفر به اسم کریس رونالدو می‌شود. از فصل ۱۴-۲۰۱۳ تاکنون اتلتیکو مادرید هر بار که با لیگ قهرمانان اروپا وداع کرده جلوی کریس بوده است. رونالدو پیش از این ۴ بار اتلتیکو را با پیراهن رئال مادرید حذف کرده بود و حالا این اتفاق را با لباس یوونتوس هم تکرار کرد تا یک‌نفره، مجموعه اتلتیکو را حریف شود.

بازیکن بازی‌های بزرگ

کریس رونالدو را باید مرد روز‌های بزرگ و دیدار‌های سخت دانست. مردی که برایش فرقی نمی‌کند حریف چقدر قدرتمند باشد و شرایط چگونه است. سوپراستار پرتغالی برای بازی‌های سخت و پرفشار آماده‌تر از هر مسابقه دیگری ظاهر می‌شود و کیفیتش را به رخ همگان می‌کشد. این بار اولی نیست که کریس یک‌تنه تیمش را در اروپا سربلند می‌کند. ۳ سال پیش در بازی برگشت مقابل وولفسبورگ، رونالدو با زدن ۳ گل در سانتیاگو برنابئو در نقش ستاره تیمش ظاهر شد و رئالی‌ها را نجات داد.

آرام و خونسرد

کریس رونالدو هرچه بزرگتر می‌شود آرامشش هم در زمین بیشتر می‌شود. ۳۴ سالگی دیگر سن هیجان و استرس برای شماره هفت پرتغالی نیست. او به جای اینکه با اعصاب خراب در زمین، شرایط را برای خود و تیمش پیچیده کند، با خونسردی کامل به دنبال اهدافش می‌رود. اهدافی که در گلزنی و موفقیت تیم خلاصه می‌شود و کریس آن را مثل همیشه درست تکرار کرد. رونالدو این آرامش خاطر را به‌خصوص پشت ضربه پنالتی نشان می‌دهد. از پنالتی پارسال مقابل یوونتوس تا امسال جلوی اتلتیکومادرید، هیچ چیز در روحیه کریس فرق نکرده و راحتی خیالش قابل مشاهده است.

آمار دروغ نمی‌گوید

با هت‌تریک در مقابل اتلتیکو، کریس رونالدو به اولین بازیکنی تبدیل شد که در تورنمنت‌های باشگاهی اروپایی ۱۲۵ گل به ثمر می‌رساند. او روی ۷۶ گل از بازی‌های حذفی لیگ قهرمانان تأثیر داشته که این آمار را در ۷۷ مسابقه به دست آورده است. کریس همچنین با زدن ۶۲ گل در مرحله حذفی در این بخش هم رکورددار است. همه این‌ها کنار یکسری آمار دیگر نشان می‌دهد اعداد و ارقام اتفاقی نیست و دروغ نمی‌گوید. بنابراین کریس را باید پادشاه لیگ قهرمانان اروپا دانست.