پیکه دیشب موفق شد با نفوذی فوق العاده یکی از گل های بارسلونا مقابل لیون را به ثمر برساند و حالا او در مورد این دیدار و درخشش لیونل مسی صحبت کرده است.

 

جرارد پیکه گفت: "اگر لوییس سوارز خسته باشد، از والورده اجازه می گیرم تا در خط حمله بارسلونا بازی کنم و امیدوارم برای قرار گرفتن در پست مهاجم، قادر به قانع کردن سرمربی بارسا باشم. همیشه علاقمند به شرکت در امور عجومی بوده ام و می توانم تشخیص دهم در چه زمان قادرم به گلزنی و بازیکنان خط حمله تیمم کمک کنم.

 

هنوز شانس فتح سه گانه برای ما وجود دارد اما حالا برای صحبت کردن در این رابطه خیلی زود است و باید گام به گام پیش برویم. ما در موقعیت مشابه سال گذشته قرار داریم و باید از آن تجربه درس بگیریم. یکشنبه بازی سختی پیش روی بارسلوناست.

 

وجود بازیکنی مانند لیونل مسی در تیم به شما آرامش مهمی می دهد تا بتوانید با چالش ها مقابله کنید. عملکرد مسی عادی نیست و برابر لیون نیز او یک نمایش فوق العاده با زدن دو گل و ارسال پاس گل و توپی که از روی خط برگردادنده شد ارائه داد.

 

درخشش رونالدو برابر اتلتیکومادرید؟ وجود ستاره های بزرگ در یک تیم اهمیت زیادی دارد اما آنها به تنهایی قادر به فتح عناوین نیستند."