به گزارش پارس نیوز، 

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پدیده اظهارنظرهایی انجام داد که گزیده‌های آن را در زیر از نظر می‌گذرانید:

*با توجه به وضعیت جدول و امتیازاتی که دو تیم کسب کردند فکر می‌کنم بازی فردا یکی از مهمترین بازی‌های هر دو تیم باشد.

*این بازی تجربه خوبی برای بازیکنان جوان ما خواهد بود. امیدوارم مقابل اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی بتوانند عرض‌اندام کنند، بازیکنانی که هم از نظر اخلاقی و هم حرفه‌ای جزو خوب‌های ما هستند.

*نتوانستیم آن‌طور که باید بازیکنانی را که می‌خواستیم جذب کنیم، اما در هر صورت همین بازیکنان بودند که تیم را به اینجا رساندند و می‌توانند ادامه دهند.

*این خیلی بد است که چند روز مانده به بازی تازه بفهمیم که بازی داریم یا نه. ما امسال 300، 400 بلیت به خاطر همین بی‌برنامگی بازی‌ها را کنسل کردیم. فکر می‌کنم برنامه‌ریزی‌ بازی‌ها به صورت دورهمی انجام می‌شود. متأسفانه سال بدی را پشت سر می‌گذاریم. از آن طرف هم بحث تبلیغات محیطی و پخش تلویزیونی است که چیزی عاید باشگاه‌ها نمی‌شود.

*من یک مربی را سراغ ندارم که از برنامه‌ریزی بازی‌ها راضی باشد. نمی‌دانم چرا مشکلات این‌قدر زیاد شده است و باید حتماً فکری برای حل مشکلات صورت بگیرد و برنامه‌ریزی دقیق‌تری کنند. نباید به اعتبار لیگ‌مان با این نوع برنامه‌ریزی‌ها لطمه‌ای وارد کنیم.

*برگزاری بازی در روز پنجشنبه هم به تراکتورسازی و هم پدیده ضرر می‌زند.

*برای گرفتن سه امتیاز بازی خواهیم کرد، ولی در نهایت اگر یک امتیاز هم از تراکتورسازی بگیریم، برای ما برد محسوب می‌شود.