به گزارش پارس نیوز، 

یوونتوس با شروع فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا تیم محبوب بسیاری از کارشناسان و اسطوره‌های فوتبال بود و بسیاری از آنها از جمله گری لینه‌کر پیش‌بینی کرده بودند که یووه امسال قهرمان چمپیونزلیگ خواهد شد. اما یوونتوس در بازی رفت مرحله یک‌هشتم مقابل اتلتیکو مادرید 2-0 شکست خورده بود تا هوادارانش را در شوک فرو ببرد.

 

 

با توجه به اینکه تیم دیگو سیمئونه در قاره اروپا به عنوان تیمی که یکی از موثرترین سیستم‌های دفاعی را دارد شناخته می‌شود، هواداران یووه دیشب با ترس و لرز منتظر شروع بازی برگشت بودند اما به هر حال به کامبک تیم‌شان و صعود به مرحله یک‌چهارم امیدوار بودند.

 

یوونتوس در تورین به کسی نیاز داشت که ورق را برگرداند و کریستیانو رونالدو یک بار دیگر نشان داد که چرا یکی از بزرگترین اسطوره‌های زنده فوتبال است.

 

 

رونالدو که با هت‌تریک خارق‌العاده‌اش یوونتوس را به مرحله بعدی رساند دو گل اول خود در این بازی را با ضربات سر تماشایی به ثمر رساند تا بار دیگر به همه یادآوری کند که توان بالا در بازی هوایی یکی از ویژگی‌های اصلی سبک فوتبال او است.

 

همین درخشش رونالدو روی دو گل اول بود که باعث شد گری‌ لینه‌کر اسطوره فوتبال انگلیس در حساب توییتر خود، از رونالدو به عنوان بهترین سرزنی یاد کند که در تمام عمرش دیده است. لینه‌کر نوشت:" به اعتقاد من کریستیانو رونالدو بهترین سرزنی است که من در تمام عمرم دیده‌ام".