به گزارش پارس نیوز، 

چلسی روز یکشنبه در حالی در خانه خود استمفورد بریج به مصاف ولوز رفت که در رقابت تنگاتنگ با تیم‌هایی مثل منچستریونایتد، آرسنال و تاتنهام برای قطعی کردن جایگاه خود در میان چهار تیم اول جدول، به کسب سه امتیاز این بازی امید بسته بود و این سه امتیاز را برای خود بسیار مهم می‌دانست. اما چلسی در این دیدار کمتر از حد انتظار ظاهر شد و به زحمت و با گلی که هازارد در دقیقه 90+2 به ثمر رساند موفق شد از شکست بگریزد.

 

چلسی با این نتیجه در رتبه ششم جدول قرار گرفت تا با آرسنال چهار جدولی، سه امتیاز فاصله داشته باشد. ادن هازارد، ستاره بزرگ چلسی حالا در گفتگو با اسکای اسپرتز از شرایط چلسی بعد از این بازی می‌گوید و معتقد است آبی‌های لندن توپ را به اندازه کافی سریع به گردش در نیاورده و علت ناکامی‌شان همین بوده است.

 

 

هازارد در این باره گفت:" ما بابت این تساوی خیلی ناراحتیم. ما در این بازی فرصت‌های زیادی خلق نکردیم و توپ را خیلی کند به حرکت درمی‌آوردیم".

 

ستاره بلژیکی چلسی در ادامه گفت:" اگر سه ماه پیش در یک بازی اینطور عملکردی نشان می‌دادیم حتما می‌باختیم. روحیه تیم ما خوب است. وقتی 6-0 به منچسترسیتی باختیم روحیه‌مان را از دست ندادیم بلکه با همدیگر هم‌قسم شدیم که در این سه چهار ماه باقی مانده تمام تلاش‌مان را بکنیم و بین چهار تیم اول جدول قرار بگیریم".

 

اما هازارد می‌گوید:" ولی بعد از تساوی مقابل ولوز بازیکنان چلسی واقعا ناراحت هستند چون فکر می‌کنند می‌توانستیم خیلی بهتر از این کار کنیم. این ناراحتی بلافاصله بعد از بازی هم در رختکن موج می‌زد".