به گزارش پارس نیوز، 

به گزارش اخبار روز شهر خبر بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در آستانۀ دیدار با السد قطر با اقدامی مشترک به حمایت از سرمربی و مدیرعامل تیم خود پرداختند.طبق اخبار شهرخبر این تیم به فشردگی تقویم بازی‌های خود معترض بوده و اعتقاد دارند روزهای سختی را پشت‌سر می‌گذارند.

به گزارش اخبار روز شهر خبر کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: ما با تیم السد بازی داریم که از قهرمان آسیا قوی‌تر است و سازماندهی خوبی دارد. بنا بر این خبر سیدجلال حسینی در خصوص دیدار فردای تیم پرسپولیس مقابل السد قطر گفت: همه از شرایط سخت ما خبر دارند و می‌دانند که چه وضعیتی داریم، از طرف دیگر شرایط ما واقعا احساس است و باید وضعیت ما را درک کنند. طبق اخبار شهرخبر  حسینی گفت: ما با تیمی بازی داریم که بسیار قوی و قدرتمند است و اقرار نیست اگر بگویم السد قطر بهترین تیم آسیاست و ما مطمئنا فردا کار سختی مقابل این تیم  خواهیم داشت. . بنا بر این خبر کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص اینکه تیم‌های السد و پرسپولیس شناخت خوبی از هم دارند، تصریح کرد: بله شناخت ما از هم خوب است و ما با تیمی بازی داریم که در کارنامه‌اش قهرمانی آسیا را دارد و در حال حاضر از تیم قهرمان آسیا قوی‌تر است.

به گزارش اخبار روز شهر خبر  عباس آقایی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار پرسپولیس و السدگفت: وقتی تیمی چند بازیکن خیلی خوب به ترکیب خود اضافه می‌کند  نیاز به هماهنگی بیشتر دارد. ضمن اینکه بازیکن جدید برای وفق دادن خود با شرایط تیم جدیدش فرصت می‌خواهد. پرسپولیس با ترکیب جدیدش در نیم فصل دوم بازی به بازی بهتر شده و در هر مسابقه موقعیت‌های گل زیادی ایجاد می کند. طبق اخبار شهرخبر آقای گفت: قطعا همه نمایندگان ایران در این دوره از لیگ قهرمانان کار سختی دارند. مخصوصا پرسپولیس که بعد از نایب قهرمانی در دوره قبل حالا از این تیم به عنوان یک ابرقدرت در آسیا یاد می‌شود و هر تیمی مقابلش قرار می‌گیرد انگیزه بالا و متفاوتی برای نتیجه گرفتن دارد. بنا بر این خبر آقایی راجع به عملکرد ماریو بودیمیر در خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: بودیمیر را در چند بازی زیر نظر گرفتم و اعتقادم این است که او بازیکن توانمندی است. طبق این خبر وی راجع به اینکه آیا استقلال هم می‌تواند در آسیا مدعی قهرمانی باشد یا نه؟ گفت: در مورد استقلال باید گفت این تیم بهترین تیم نیم فصل دوم بوده اما قبل از هر چیز نیاز به ثبات دارد. استقلال از ابتدای فصل خیلی نوسان داشت و در نیم فصل دوم با بازیکنان خوبی که جذب کرد پیشرفت قابل توجه‌ای داشت.

به گزارش اخبار روز شهر خبر  بشار رسن در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس مقابل السد قطر درباره این بازی گفت: السد بازیکنان خیلی خوب دارد. ما هم تعدادی از بازیکنان خودمان را نداریم. قدرت ما در کار گروهی است، همانطور که در نیمه نهایی سال قبل نشان دادیم. طبق اخبار شهرخبر وی در پاسخ به سوالی درباره بغداد بونجاح ادامه داد: او یک بازیکن خیلی خوب در آسیا و در آفریقا به حساب می‌آید. او یک بازیکن قدر در تیم ملی الجزایر است. او همچنین تنها بازیکن قدرتمند السد نیست. آنها بازیکنان دیگری مثل ژاوی، گابی و عفیف را دارند. طبق این خبر رسن اضافه کرد: من از طرف بازیکنان می‌گویم که ما نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بتوانیم دستورات سرمربی تیم را به مرحله اجرا در بیاوریم.

به گزارش اخبار روز شهر خبر  برانکو ایوانکوویچ با حضور در نشست خبری پیش از جدال با السد قطر، ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی این کشور در جام ملت‌های آسیا از قدرت بالاتر تیم باشگاهی السد قطر گفت و از آنها تمجید کرد. طبق اخبار شهرخبر برانکو در این خصوص گفت: من قبل از هر چیز به مردم و تیم ملی قطر به خاطر قهرمانی تیم فوتبال این کشور در جام ملت‌های آسیا تبریک می‌گویم ولی باید اذعان کنم، تیم السد، تیمی قوی‌تر از تیم ملی قطر است. بنا بر این خبر برانکو با اشاره به تقابل تیمش پیش از این و در فصل گذشته مقابل السد قطر که با خاطرات خوبی برای سرخ‌ها همراه بود گفت: ما بازی‌های خوبی را طی سال گذشته برابر همین تیم داشتیم. بازیکنان بسیار خوبی دارند که از ژاوی و گابی نام می‌برم و البته بازیکنان دیگری که در تیم ملی قطر دارند. قطعا ما بازی بسیار خوبی برابر یکدیگر خواهیم داشت. بنا بر اخبار روز شهر خبر  برانکو  سرمربی پرسپولیس در پایان با تمجید از هواداران تیمش گفت: پرسپولیس یک تیم بزرگ در قاره آسیا است. ما حمایت چهل میلیون هوادار را داریم که برای ما یک قدرت و پشتیبانی بزرگ است. السد هم یک تیم بسیار خوب است و یک مربی با تجربه دارد. من بازی با الاهلی را دیدم و السد با وجود شکستی که داشت، تیم برتر میدان بود.

به گزارش اخبار روز شهر خبر  نیما نکیسا در مورد دیدار پرسپولیس مقابل السد گفت: شرایط دو تیم در این بازی برابر نیست، چون السد مهره‌های بسیار خوبی مثل ژاوی، گابی، بغداد بونجاح و... در اختیار دارد و می‌تواند پرسپولیس را تحت فشار قرار بدهد. . طبق اخبار شهرخبر نکیسا گفت: با این حال پرسپولیس نیز از کادر فنی قدرتمند و مهره‌های خوبی بهره می‌برد. فکر می‌کنم بهترین راه برای کسب امتیاز دفاع فشرده و بستن فضا‌ها برای استفاده مهاجمان السد است.

به گزارش اخبار روز شهر خبر  بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس ظهر امروز در جلسه فنی با حضور برانکو و دستیارانش شرکت کردند.بنا بر این خبر در این جلسه فنی سرمربی تیم پرسپولیس توصیه‌های خود را در خصوص تیم السد حریف فردای سرخپوشان به آنها گفت. طبق این خبر در این جلسه برانکو وظایف و تکلیف بازیکنانش را برای بازی فردا به آنها اعلام کرد و قرار است بعد از این جلسه سرخپوشان به صرف ناهار و سپس استراحت بپردازند.

 

آخرین جلسه تمرین تیم پرسپولیس قبل از بازی با السد قطر عصر امروز برگزار خواهد شد.