به گزارش پارس نیوز، 

مهدی تاج پس از برگزاری مجمع عادی فدراسیون فوتبال گفت: مجمع بسیار خوب و مفیدی داشتیم که کمتر نمونه اش برگزار شده است. مباحث مهمی مطرح شد و حرف‌های زیادی هم زده شد.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که در مورد آن صحبت شد ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود که مسئولیتش به فدراسیون فوتبال واگذار شد و قرار با کار کارشناسی این دو ساختمان به باشگاه واگذار شد. البته باید قیمت کارشناسی به دست بیاید و بعد کار قانونی واگذاری انجام شود. برای خصوصی شدن دو باشگاه باید تکلیف ساختمان باشگاه مشخص شود.

مهدی تاج در مورد کنار رفتن علی کفاشیان گفت: جا دارد از زحمات ایشان تشکر کنم که زحمات زیادی را برای فوتبال کشیدند. چون استعفایشان را اعلام کردند باید در مجمع بعدی جانشین ایشان و سایر اعضا را معرفی کنیم. آقای کفاشیان تا ۱۶ فروردین نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود و روز ۱۷ فروردین انتخابات جدید برگزار خواهد شد که در دو بخش ما کاندیدا خواهیم داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتحاب سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون روندی را طی می‌کند که هیچکس هم توصیه تعجیل ندارد اما تأخیر هم جایز نیست. یک فیفا دی در پیش داریم که باید سرمربی تیم ملی مشخص شود. ممکن است که این فرصت به لیگ داده شود تا فشار از روی تیم‌ها برداشته شود. گزینه‌هایی هم مطرح است اما نمی‌توانم اسم‌ها را بگویم. چون اگر بگویم باعث افزایش قیمت می‌شود و ممکن است اظهاراتی هم شود که روند را کند می‌کند.

مهدی تاج در مورد پولی که فدراسیون فوتبال از حسین هدایتی دریافت کرده است گفت: ایشان در زمان آقای کفاشیان به فدراسیون کمک کرده اند که عدد آن خیلی زیاد نیست. فدراسیون منتظر می‌ماند تا دادگاه نظرش را بدهد. اگر نظر باشد که باید بدهیم برای ما قابل پرداخت خواهد بود.

وی در مورد رفتن کی روش گفت: ایشان عملکرد قابل دفاعی داشتند. الان ایشان دیگر سرمربی تیم ملی ما نیستند و نمی‌خواهیم در مورد ایشان صحبت کنیم. ما باید به فکر تیم خودمان و انتخاب سرمربی باشیم.

مهدی تاج در مورد انتخاب دبیرکل هم گفت: درحال بررسی این موضوع هستیم و بزودی تکلیف را مشخص خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اشتباهات داوری نیز گفت: قبول دارم که حق باشگاه‌ها در خیلی موارد ضایع شده است. سرپرستی که برای کمیته داوران گذاشته ایم موقت است و بزودی تکلیف رئیس مشخص می‌شود. باید برای از بین رفتن مشکلات داوری فکر اساسی بکنیم. سیستم داوری را خواهیم آورد.

مهدی تاج در مورد بودجه سال آینده فدراسیون فوتبال نیز گفت: با بررسی‌هایی که صورت گرفته است برای سال آینده ۳ میلیارد تومان کمبود بودجه داریم که باید این کمبود را جبران کنیم.

وی در مورد پرداخت نشدن پاداش سایر تیم‌های تحت نظر فدراسیون فوتبال گفت: این مشکلی است که باید حل کنیم.