به گزارش پارس نیوز، 

سایت ناتینگهام پست در مطلبی با عنوان «هواداران وفادار ناتینگهام فارست 2 بازیکن را پس از پیروزی برابر هال سیتی مورد ستایش قرار دادند» نوشت: جوآ کاروالیو و کریم انصاری‌فرد زمانی که مارتین اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست به دنبال راه‌حلی برای عبور از خط دفاعی هال‌ سیتی بود از روی نیمکت ذخیره‌ها برخاستند. کاروالیو 4 دقیقه پس از ورود به زمین به جای داریل مورفی روی پاس کریم انصاری‌فرد گل نخست را به ثمر رساند. سپس کریم انصاری‌فرد که او نیز یک بازیکن تعویضی بود 4 دقیقه بعد زننده گل دوم ناتینگهام فارست بود. لولی 8 دقیقه پیش از پایان بازی از روی نقطه پنالتی گل سوم را زد تا ناتینگهام بتواند پیروزی خود را به خوبی حفظ کند. حالا ناتینگهام فارست با اندوخته 53 امتیازی و قرار گرفتن در رده هشتم فقط اختلاف 2 امتیازی با تیم ششم جدول رده‌بندی چمپیونشیپ انگلیس دارد. جایگاهی که می‌تواند باعث حضور ناتینگهام فارست در بازی‌های مرحله پلی‌آف لیگ برتر شود.

در ادامه این مطلب رسانه انگلیسی آمده است: کاروالیو و کریم انصاری‌فرد شایسته ستایش از سوی هواداران وفادار ناتینگهام فارست پس از پایان بازی برابر هال‌سیتی بودند. 

در بازی شب گذشته (شنبه) تیم ناتینگهام فارست برابر هال‌سیتی ابتدا کاروالیو در دقیقه 72 روی پاس کریم انصاری‌فرد گل نخست را به ثمر رساند.کریم انصاری‌فرد که از دقیقه 59 به جای بوناتینی در ترکیب ناتینگهام فارست قرار گرفته بود در دقیقه 76 زننده گل دوم تیمش بود. لولی نیز در دقیقه 84 گل سوم ناتینگهام فارست را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه هال‌سیتی کرد.