به گزارش پارس نیوز، 

استقلال در هفته های اخیر که مصدومان و محرومان زیادی داشت، برای انتخاب فهرست 18 نفره خود با مشکل رو به رو بود و همین موضوع باعث می شد تا شفر در هر دیدار چهره هایی مانند روح الله باقری، فرشاد محمدی مهر، میلاد زکی پور، مهدی قائدی و چند چهره دیگر را کنار بزند تا لیست نهایی خود را انتخاب کرده باشد.

 

استقلال در دیدار با نفت مسجد سلیمان نیر تقریبا شرایط مشابهی داشت و با خط زدن نام هایی مانند وریا غفوری و فرشید اسماعیلی در کنار بازیکنان قبلی، لیست 18 نفره استقلالی ها سر و سامان گرفت.

 

در دیدار با العین اما شرایط برای سرمربی آبی ها متفاوت است و او باید از میان فهرستی که دیگر نه محروم و نه مصدومی دارد، 18 نفر را انتخاب کند. استقلال نسبت به دیدار قبلی خود در لیگ قهرمانان آسیا علی کریمی و طارق همام را در اختیار دارد و همچنین محرومیت روزبه چشمی نیز بخشیده شده است تا به این ترتیب آبی پوشان فهرستی مملو از بازیکن در اختیار داشته باشند که محدودیت زیادی برای انتخاب اسامی نهایی وجود دارد.

 

سرمربی استقلال برای انتخاب لیست 18 نفره خود قطعا کار سختی دارد و در این هفته باید شاهد خط خوردن نام های به مراتب بزرگتری در تیم استقلال باشیم؛ نام هایی که شاید دیگر تحمل این اتفاق را نداشته باشند.