به گزارش پارس نیوز، 

حمید استیلی مدیر تیم امید با توجه به برگزاری بازی تدارکاتی تیم‌ ‌ملی امید عراق برابر قطر به دوحه سفر کرد و شب گذشته (جمعه‌) در مجموعه اسپایر تماشاگر پیروزی یک گله عراقی‌ها مقابل قطر بود.

مدیر تیم‌ ‌ملی فوتبال امید در این خصوص، گفت‌: با توجه به حساسیت مسابقات پیش روی و ضرورت بررسی آخرین وضعیت حریفان که البته از ماه‌های گذشته توسط تیم آنالیز ما آغاز شده برای تماشای این مسابقه به دوحه آمدم. البته شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته شده بود که بازی پشت درهای بسته برگزار شود اما خوشبختانه به هر شکل ممکن توانستیم وارد مجموعه اسپایر بشویم و بازی را تماشا کردیم که مسابقه بسیار خوبی بود.

مدیر تیم‌ ‌ملی فوتبال امید در پایان خاطر نشان کرد: ما هم ماه گذشته در اردوی قطر برابر تیم میزبان پیروز شدیم و عراقی‌ها هم در این بازی موفق شدند قطر را مغلوب کنند. البته خوشبختانه کادر ما شناخت خوبی از تیم عراق دارد چرا که قبلاً دو بازی تدارکاتی برابر آنها انجام داده ایم، با این وجود لازم بود که آخرین شرایط و تغییرات این تیم را از نزدیک بررسی کنیم. تیم آنالیز ما هم‌چنان با دقت اطلاعات و برنامه‌های حریفان را در فرصت کوتاه باقیمانده مورد ارزیابی قرار می‌دهد تا با شناخت مناسب وارد مسابقات بشویم.