به گزارش پارس نیوز، 

در این دیدار یکی از بازیکنان خوب ایران فرشته کریمی بود. بازیکنی که دعوت از او به اردوی تیم ملی فوتسال به دلیل اینکه در حال حاضر تیم ندارد با انتقادهایی همراه بود اما فرشته کریمی دراین بازی با به ثمر رساندن یک گل زیبا نشان داد در اوج آمادگی بسر می برد.

 

فاطمه پاپی، فاطمه ارژنگی و فرشته کریمی زننده گل های ایران در این بازی بودند که گل فرشته کریمی به زیبایی هر چه تمامتر به ثمر رسید. تیم ملی فوتسال بانوان ایران قهرمانی جام ملت های آسیا را یدک می کشد و برای دومین بار است به این افتخار بزرگ دست یافته است. فرشته کریمی بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملت ها سعی در پیوستن به یک تیم اروپایی را داشت که این موضوع فعلا محقق نشده است. تاکید او به بازی با حجاب اسلامی در تیم های اروپایی است و این موضوع مشکلاتی را برای او به وجود آورده است.

 

جالب است بدانید با اینکه از قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملت ها بیش از یک سال می گذرد هنوز ملی پوشان پاداش قهرمانی دراین بازی ها را دریافت نکرده اند با اینکه میزان پاداشی که برای آنها تعیین شده 20 میلیون تومان است. با این حال برد تیم ملی فوتسال بانوان ایران در برابر روسیه نشان داد آنها روزهای خوب گذشته خود را حفظ کرده اند. فرشته کریمی و دوستانش با این بازی نشان داده اند آماده اند یک بار دیگر برای ایران افتخار آفرینی کنند.