به گزارش پارس نیوز، 

شاید این عدم حضور به این خاطر است که شائبه دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبال براه نیافتد به خصوص که مجلس شورای اسلامی انتظار دارد در نشست فردا اعضای مجمع در  خصوص بازنشسته ها تصمیم قاطع اتخاذ کنند.

 

درماه های اخیر و بعد از طرح منع بکارگیری بازنشسته ها در ارگان های دولتی بحث های زیادی در این باره مطرح شد و در نهایت این بحث ها منجر به استعفای چند مدیر بازنشسته شد از جمله محمد رضا ساکت که دبیر کل فدراسیون فوتبال بود و عباس ترابیان و علی کفاشیان. اما بدنه فدراسیون فوتبال هنوز چند مدیر بازنشسته دیگر دارد. فریدون اصفهانیان که ریاست کمیته داوران را برعهده دارد. داوود رفعتی که کار او اجرایی است و ریاست دپارتمان کمیته داوران بر عهده اواست و حیدربهاروند که مدیریت سازمان لیگ برتر بر عهده وی است.

 

در عین حال بد نیست بدانید فدراسیون فوتبال چند روز پیش دستور مجمع عمومی را مشخص کرد که در هیچ یک از بنده های مورد اشاره به موضوع تصمیم گیری در مورد بازنشسته ها برنمی خوریم. دستور مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از این قرار است. با این توضیح که با اشاره صریح وزیر ورزش و جوانان مهدی تاج با استفاده از قانون ایثارگری و جانبازی به ریاست خود در فدراسیون فوتبال ادامه خواهد داد. بر اساس قانون بازنشسته های فدراسیون فوتبال تنها به عنوان مشاور می توانند با این فدراسیون همکاری کنند.

 

1-تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران

2-خیر مقدم و قرائت جلسه توسط سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال

3-تعیین ناظرین مجمع

4-تصویب صورتجلسه مجمع قبلی

5-پخش کلیپ عملکرد فدراسیون سال مالی 97-1396

6-سخنرانی ریاست محترم فدراسیون فوتبال

7-سخنرانی وزیر محترم ورزش و جوانان

8-ارایه گزارش صورت های ملی فدراسیون سال مالی 97-1396 توسط خزانه دارد

9-ارایه گزارش حسابرس و بازرس قانونی سال مالی 97-1396 (منتهی به 97.4.31)

10-تصویب صورت های مالی 97-96

11-ارایه و تصویب برنامه و بودجه سالیانه فدراسیون سال مالی 98-97

12- تعیین حسابرس و بازرس قانونی برای سال 98-97

13-ارایه و تصویب اصلاحات مقررات انضباطی