به گزارش پارس نیوز، 

رضا حسن‌زاده پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: پس از شکست برابر الدحیل نمی‌شد انتظار بازی زیبایی از استقلال داشت. همین که شاگردان شفر توانستند نفت را شکست دهند نقطه مثبتی برای استقلال است زیرا اگر یک تیم قوی‌تر و بهتر از مسجدسلیمان برابر استقلال قرار می‌گرفت، بهترین نتیجه‌ای که کسب می‌شد مساوی بود.

وی ادامه داد: شرایط تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس که بعد از بازی‌های آسیا به سراغ لیگ می‌آیند با سایر تیم‌ها متفاوت است زیرا نتیجه این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا تأثیر مستقیم بر عملکردشان در لیگ دارد. پیروزی با اختلاف کم برابر نفت مسجدسلیمان علی رغم موقعیت‌هایی که با بدشانسی به تیر خورد و گل نشد، ایرادی برای استقلال ندارد. اتفاقاً این پیروزی کمک می‌کند تا حال بازیکنان بهتر شود و شوک مثبت روحی به تیم انتقال داده شود.

حسن‌زاده اضافه کرد: مدافعان استقلال هنوز مستحکم نیستند و اشتباهات بچه‌گانه‌ای در دیدار با الدحیل داشتند که در این بازی هم یک نمونه آن را دیدیم. به نظر من شفر باید تمرینات ویژه‌ای را برای تیمش در نظر بگیرد. استقلال اگر بتواند در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرد، شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد. بازی‌های فشرده لیگ تنها به نفع سپاهان است و این تیم است که از این قضیه سود می‌کند زیرا تنها دغدغه لیگ برتر را دارد.

او درباره بازی کردن خسرو حیدری و ایسما در ترکیب اصلی استقلال گفت: خسرو بعد از ۶ ماه به میدان رفت و زمان می‌برد تا بتواند با هافبک و مهاجمش هماهنگ شود. البته او از تجربه‌اش در این بازی استفاده کرد اما ناهماهنگی باعث شده بود تا سمت راست استقلال کم‌تحرک یا به عبارت بهتر ناهماهنگ باشد. بازیکن باکیفیتی مثل ایسما کار تیم را راحت‌تر می‌کند و کمک می‌کند تیم بهتر بازی کند و این می‌تواند در لیگ و آسیا به داد شفر برسد.