به گزارش پارس نیوز، 

وینفر شفر در نشست خبری دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجد سلیمان که امروز پنجشنبه در محل سازمان لیگ برگزار شد، گفت: همانطور که قبلاً هم گفته بودم زمان‌های سخت ما فرا می‌رسد. هر سه چهار روز یکبار بازی داریم. این فشردکی بازی‌های بسیارسخت است. تیم‌ها با تمام توان مقابل ما قرار می‌گیرند.

وی افزود: برای بازی فردا نمی دانم چه کسانی بازی می‌کنند. ما دیروز از قطر بازگشتیم و واقعاً خسته هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به موفقیت اخیر پزشک تیمش یادآور شد: الان روزهای ویژه برای کادر پزشکی است. من به دکتر نوروزی بابت افتخاری که در آسیا کسب کردند تبریک می گویم. من خودم به ایشان مدال طلا می‌دهم.

شفر همچنین درباره وضعیت بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: در این تقویم ریکاوری برای ما اهمیت دارد. یکسری بازیکنان تیم باید استراحت کنند. نقش کادر پزشکی تیم بسیار مهم است. برخی بازیکنان تیم مانند وریا غفوری، فرشید باقری و منشأ مشکل دارند و باید از آنها مراقبت بیشتری داشته باشیم.

وی درباره برنامه خود برای تقویم فشرده بازی‌ها هم توضیح داد و گفت: در رابطه با این موضوع دو سه هفته قبل هم گفتم که در چنین شرایطی تنها ریکاوری جسمی مهم نیست. بازیکن باید روحیه هم داشته باشد. در بازی‌ها نمی‌توانیم با ۲۵ بازیکن به میدان برویم. برخی باید خانه بمانند و ریکاوری داشته باشند. بازیکنانی مثل علی کریمی و همام طارق که اختصاصی کار کردند باید ببینم امروز چه شرایطی دارند. باید برای بدنساری بازیکنان به آنها کمک کنیم. تنها هدف ما موفقیت در لیگ برتر نیست بلکه به فکر لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

شفر ادامه داد: وقتی بازی رئال مادرید و آژاکس را دیدم فکر می‌کنم کار آنها به مراتب سخت‌تر از ماست. ما باید برگردیم. همه می‌دانیم باید به یکدیگر کمک کنیم. بازیکنان با صد درصد وجودشان تلاش می‌کنند تا به موفقیت برسیم.