به گزارش پارس نیوز، 

هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال فردا جمعه با برگزاری ۴ دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین بازی‌ها پرسپولیس به مصاف نساجی مازندران می‌رود و استقلال تهران نیز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است.

نساجی مازندران- پرسپولیس/ روز جمعه ساعت ۱۶

سازمان لیگ برتر قصد داشت زمان این بازی را تغییر بدهد، اما مسئولان ۲ تیم با تعویق این دیدار مخالفت کردند. به هر حال این بازی قرار است سرموعد مقرر خود برگزار شود.

طلسم نباختن لیکنز در دربی تبریز شکسته می شود؟

تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته با وجود موقعیت‌های گلزنی فراوان فقط توانست یک گل به تیم صنعت نفت آبادان بزند، اما این تیم با زدن همان یک گل هم در صدر جدول قرار گرفت و جای سپاهان را گرفت.

سرخپوشان پایتخت قصد دارند با پیروزی برابر تیم نساجی مازندران صدرنشینی خود را تثبیت کنند، اما کار سختی مقابل هواداران خونگرم شمالی دارند.

شاگردان برانکو در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان رفتند و در خانه خود با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال نساجی مازندران هفته گذشته برابر تیم نفت مسجد سلیمان به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و با ۲۲ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفت.

شاگردان جلالی قصد دارند از میزبانی خود نهایت استفاده را کنند و با برتری برابر سرخپوشان پایتخت وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند، اما کار سختی برابر پرسپولیسی‌ها دارند.

جدال پروفسور با آقا معلم مربیان ۲ تیم به جذابیت این بازی می‌افزاید.

سیامک نعمتی از پرسپولیس و حامد لک دروازه بان و مربی نساجی مازندران به علت محرومیت نمی‌توانند تیم خود را در این بازی همراهی کنند.

صنعت نفت آبادان- سپیدرود رشت/ روز جمعه ساعت ۱۶:۳۰

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته برابر پرسپولیس شکست خورد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

این تیم قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم خود از سد تیم سپیدرود رشت عبور کند تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد.

در آن سوی میدان، علی کریمی علاوه بر واگذاری مالکیت تیم سپیدرود رشت از سرمربیگری این تیم هم کنار رفت تا شرایط سپیدرود رشت بدتر از قبل شود. البته مالکیت سپیدرود رشت روز دوشنبه این هفته به کیومرث بیات نماینده اداره ورزش و جوانان گیلان واگذار شد تا وضعیت این تیم سروسامان پیدا کند.

طلسم نباختن لیکنز در دربی تبریز شکسته می شود؟

نادر دست نشان سرمربی سابق داماش گیلان و مس کرمان از سوی بیات مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت به عنوان سرمربی این تیم شمالی انتخاب شد. به هر حال باید دید دست نشان می‌تواند این تیم شمالی را از بحران خارج کند یا نه!

وفا هخامنش بازیکن صنعت نفت آبادان قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

سپاهان- پارس جنوبی جم/ ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۷:۳۰

زردپوشان اصفهانی هفته گذشته با شکست برابر تراکتورسازی علاوه بر اینکه صدرجدول را از دست دادند، نخستین باخت خود را در لیگ برتر متحمل شدند.

سپاهانی‌ها از داوری بازی با تراکتورسازی معترض هستند و آن‌ها معتقدند اگر اشتباهات داوری نبود نتیجه این بازی تغییر می‌کرد. به هر حال باشگاه سپاهان نامه اعتراض خود را به کمیته داوران ارسال کرد تا در این باره اقداماتی صورت بگیرد.

طلسم نباختن لیکنز در دربی تبریز شکسته می شود؟

شاگردان امیر قلعه نویی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر تیم پارس جنوبی جم به صدر جدول بازگردند.

در آن سوی میدان، تیم پارس جنوبی جم هفته گذشته در خانه به نتیجه تساوی بدون گل برابر سایپا دست یافت و با ۲۵ امتیاز در رتبه ششم قرار گرفت.

این تیم جنوبی قصد دارد از اصفهان با امتیاز بازگردد، اما کار سختی برابر زردپوشان اصفهانی پیش رو دارد.

الماسی مسئول تدارکات پارس جنوبی جم تنها محروم این بازی است.

استقلال - نفت مسجد سلیمان/ ورزشگاه آزادی ساعت ۱۸:۳۰

آبی پوشان پایتخت در نیم فصل دوم متحول شدند و چند برد پرگل به دست آوردند. آن‌ها هفته گذشته توانستند در خارج از خانه شکست سنگینی به فولاد خوزستان تحمیل کنند.

به هر حال شاگردان وینفرد شفر قصد دارند با حمایت هواداران خود برابر نفت مسجد سلیمان به برتری دست یابند تا روند رو به رشد خود را ادامه بدهند.

طلسم نباختن لیکنز در دربی تبریز شکسته می شود؟

آبی پوشان پایتخت در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل قطر شکست سنگینی متحمل شدند و شفر باید روحیه از دست رفته بازیکنان خود را بازگرداند.

گادوین منشا به علت درگیری با یکی از هواداران در اهواز با حکم کمیته اخلاق تا اطلاع ثانوی از فعالیت فوتبالی محروم شده است؛ بنابراین مهاجم استقلال در بازی با نفت مسجد سلیمان نمی‌تواند تیم خود را همراهی کند.

در آن سوی میدان، تیم نفت مسجد سلیمان هفته گذشته برابر تیم نساجی مازندران به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و با ۱۸ امتیازدر جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

تیم نفت مسجد سلیمان کار سختی برابر تیم متحول شده استقلال دارد و باید دید می‌تواند از آبی پوشان پایتخت امتیاز بگیرد یا نه!

میلاد خدایی اصلی، روح اله مدیح (پزشک) و رضا خالقی (تدارکات) به علت محرومیت نمی‌توانند تیم نفت مسجد سلیمان را در این بازی همراهی کنند.