به گزارش پارس نیوز، 

اولین دورۀ مسابقات فوتبال بادی یا همان حبابی بین دانش‌آموزان مدرسۀ «سیمــای فرهنگ» توسط اپلیکیشن کوزه، هفته نامه ورزشی فن و شرکت آسا تجارت بعنوان اسپانسر تورنمنت، برگــزار شد و دو تیـــم «یووِنتــوس» و «عقاب سرخ»، بعد از چند مسابقۀ سخت و جذاب، به مرحلۀ فینال صعود کردند و درنهایت یوونتوس قهرمان این مسابقات شد. قراراست این مسابقات درسال آینده نیزبه شکل گسترده تری همچنان بین دانش آموزان مدارس تهران ادامه داشته باشد.

بهترین داور آسیا؛ قاضی تورنمنت فن بادی کاپ

علیرضا فغانی، داور خوب فوتبال کشورمان، با اینکه برای قضاوت در لیگ قهرمانان آسیا عازم استرالیا بود، قضاوت دیدار فینال را قبول کرد. ناگفته نماند که تیم نایب ‌قهرمان در پایان به قضاوت فغانی معترض بود و درخواست ویدئوچک داشت، اما اعتراض بازیکنان عقاب سرخ راه به جایی نبرد.

فن بادی کاپ

فن بادی کاپ

فن بادی کاپ

مجری هم داشتیم

پوریا تابان، مجری باسابقه ورزشی و برنامۀ ورزش از نگاه دو، فینال این مسابقات را اجرا کرد و کلی به بچه‌ها انرژی و هیجان داد. البته آخر بازی، تابان خودش چند شوت هم زد که گویا باعث مصدومیتش شد؛ آن هم به‌خاطر اینکه گرم نکرده بود!

فن بادی کاپ

فن بادی کاپ

فغانی: کجا به داوری معترض نیستند؟
علیرضا فغانی، در نهایت فروتنی، دعوت هفته‌نامۀ فن را پذیرفت و در فینال تورنمنت " فن بادی‌کاپ"، برای اولین بار، قضاوت در بازی‌های فوتبال بادی را تجربه کرد. او که بهترین داور فوتبال ایران و آسیاست دربارۀ این تجربه‌اش به ما گفت: «بازی فوتبال بادی از قضاوت آن جذاب‌تر بود. دوست دارم به‌جای اینکه سوت بزنم، خودم داخل این حباب بشوم و بازی کنم. واقعاً بازی سرگرم‌کننده و تفریح خوبی است.»

او دربارۀ اعتراضات به داوری گفت: «کجا به داوری معترض نیستند؟ (باخنده) ما عادت کرده‌ایم.»

فن بادی کاپ

فغانی در پاسخ به این سؤال که چه کار نکرده‌ای دارد گفت: «خوشبختانه هر کاری را که دوست داشتم انجام داده‌ام. به تمام آرزوهایم رسیده‌ام و دیگر هیچ آرزویی ندارم. همیشه از خدا سلامتی خواسته‌ام تا بتوانم همین زندگی عادی را داشته باشم. .»


تماشای ویدیو بازی های تورنمنت فن بادی کاپ

این مسابقات سه روزه با لحظات جذاب و تماشایی همراه بود که می توانید با دانلود نسخه اندروید و اَپل اپلیکیشن کوزه  (koozeh)به راحتی با یک کلیک در هفته نامه فن آنها را تماشا کنید. البته با دانلود کوزه علاوه بر هفته نامه ورزشی فن، می توانید سایر نشریات موجود دراین اپلیکیشن را نیز بخوانید، بشنوید و ببینید.