به گزارش پارس نیوز، 

پاری سن ژرمن بازهم ناکام بزرگ لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت. این تیم در دیدار برگشت با نتیجه سه بر یک برابر منچستریونایتد آن هم در پارک دو پرانس تن به شکست داد تا وداعی تلخ داشته باشد.

توماس توخل بعد از بازی گفت: ساده است که درباره این شکست صحبت کرد. دو اشتباه بد داشتیم و منچستریونایتد از آنها استفاده کرد. نباید در چنین مرحله‌ای این اشتباهات را داشت. در بیشتر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و تیم برتر میدان بودیم.

او ادامه داد: گل بدی را دریافت کردیم اما خیلی زود جبران کردیم. فرصت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم به راحتی چند گل به ثمر برسانیم. منچستریونایتد با وجود آنکه بازی نمی‌کرد و فرصت گلزنی نداشت اما به گل می‌رسید.

توخل درباره گل سوم یونایتد گفت: من از حامیان VAR هستم اما بر این باورم که آن توپ پنالتی نبود. باید بیشتر درباره چنین توپ‌های توضیح داده شود.

توخل ادامه داد: نمی‌دانم کل فصل برای ما از بین رفت یا نه. نمی دانم چگونه دوباره به بازیکنان روحیه بدهم. الان حسرت حذف شدن را داریم و طبیعی است که در حالت بدی قرار داشته باشیم. در دیدار برابر گنگام هم حریف اصلاً فرصت گلزنی نداشت اما تن به شکست دادیم.

سرمربی سابق دورتموند در پایان گفت: اصلاً این احساس را نداشتم که منچستر یونایتد به دنبال پیروزی باشد اما ما تن به شکست دادیم چون اشتباهات بدی داشتیم. با وجود آنکه از هر نظر تیم برتر بودیم اما بازی را واگذار کردیم. حرف دیگری ندارم و به تیم حریف تبریک می گویم.