به گزارش پارس نیوز، 

در پایان بازی استقلال و فولاد در اهواز منشا با چند طرفدار  درگیر شد و حالا با حکم کمیته اخلاق از بازی در لیگ برتر محروم است.

البته تصاویر نشان می‌دهد که موی منشا را کشیده‌اند. ولی فردوسی‌پور در حین اجرای برنامه و نقد این تصاویر گفت هم موی منشا را کشیدند و هم به او تعرض کرده اند.

هیوا یوسفی سردبیر ورزشی همشهری در این باره نوشته است:«عادل ⁧ #فردوسی‌_پور⁩ میگه ⁧ #منشا⁩ هم موهاشو کشیدن هم بهش تعرض کردنن.احتمالا اشاره به لمس بدن وسط اون شلوغی.همون مو کشیدن به اندازه کافی زشت بوده و تعرض حساب می‌شده، چه نیازی بوده همچین داستانی درست بشه؟»

و البته افشین خماند روزنامه نگار ورزشی و سردبیر کانال ورزش جهان در این باره نوشته است:«‌من هنوز هم فکر می کنم تاکید روی تعرض  گادوین منشا ،مثل فحش مادر به من داد علی حقیقی می مونه ...نود درصد دعواها تو ایران را ناموسی می‌کنند تا صاحب حق شوند‌ آن دستی که دراز شد تا مو بکشد سخت‌ترش است به تعرض برسد.صحنه موکشیدن به اندازه کافی زشت است و نیاز به پیاز داغ ندارد.»

به نظر می‌رسد در فوتبالی که اینگونه لمس کردن‌های زشت را بازیکنان و هواداران تیم‌ها افتخار می‌دانند، کسی به صحنه زشت کشیدن موی منشا اشاره نمی کند. اینکه فرهنگ هواداری‌مان چنین اتفاقات ناشایستی را اصلا مسئله بزرگی نمی داند .

مجری سرشناس‌مان هم برای نشان دادن زشتی یک اتفاق به پیاز داغش می افزاید چون از نظرش اتفاقی که در تصاویر دیده می‌شود این قدر زشت نیست که برایش برخورد واکنشی بازیکن توجیه شود.

البته وقتی دبیر هیات فوتبال یک استان  برای مسابقه ای که ۲۶ نفر مصدوم داشته و یک نفر از  هوادارانش بدحال است، می‌گوید:«اتفاق خاصی نیفتاده است.» پس حتما کشیدن موی سر بهانه‌ای برای برخورد واکنشی نیست و باید حتما از حماسه انگشت به عنوان دلیل یک دعوا مایه گذاشته شود.