به گزارش پارس نیوز، 

محمدحسین برخواه درباره عملکرد شاگردانش در تورنمنت بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر گفت: متأسفانه شرایط در دسته 109 کیلوگرم به گونه‌ای شد که از عملکرد داودی در فوق‌سنگین غافل شدیم. رقابت در 109 کیلوگرم واقعاً سنگین و نزدیک بود. حریف هاشمی و قدمی نایب قهرمان جهان بود و رکوردهایی که در جام فجر ثبت کرد تا به حال نزده بود و حتی احتمال داشت که تا آخرین لحظات طلا و نقره ما در این وزن به نقره و برنز تبدیل شود.

وی ادامه داد:‌ انتظار داشتیم داودی وزنه‌هایی که برای او انتخاب کرده‌ایم را مهار کند، اما نشد. داودی این وزنه‌ها را هر روز در تمریناتش می‌زند، اما متأسفانه اینجا موفق نشد، اما امیدواریم در مسابقات قهرمانی آسیا بتواند رکوردهای بهتری را به ثبت برساند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری درباره احتمال حذف وزنه‌برداران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: امروز یک رکوردگیری بین 3 وزنه‌بردار در دسته 89 کیلوگرم داریم که از بین چترایی، زارعی و میری یک نفر خط می‌خورد و تقریبا ترکیب تیم مشخص خواهد شد تا به 12 نفر نهایی نزدیک شویم.

برخواه درباره شرایط سعید علی حسینی و اینکه آیا در مسابقات قهرمانی آسیا وزنه خواهد زد یا نه، گفت: اطلاع دقیقی از شرایط وی نداریم، اما ظاهراً‌ با فدراسیون برای حضور در مرحله جدید اردوی تیم ملی هماهنگ کرده است. یکشنبه هفته آینده باید اسامی وزنه‌برداران را به کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا اعلام کنیم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط سهراب مرادی آیا وی زمان را از دست نمی‌دهد،‌ گفت: مرادی در پروسه درمانش به کمی استراحت نیاز دارد تا شرایطش برای پزشکان مشخص شود. برخی از متخصصان استراحت را تجویز کرده‌اند تا شرایطش مشخص شود که خوشبختانه در MRI آخری که داشت شرایطش بسیار بهتر شده بود.

وی خاطر نشان کرد: تا جایی که من اطلاع دارم مرادی حداقل تا اردیبهشت ماه نمی‌تواند تمرینی داشته باشد و در بهترین شرایط می‌تواند تمریناتش را از اردیبهشت‌ماه آغاز کند.  پیگیر اعزام مرادی به هانوفر آلمان هم هستیم که اگر شرایط فراهم شود در آنجا تصمیم‌گیری نهایی را انجام خواهد داد. پزشکان تلاش می‌کنند برای بهبود به سهراب مرادی زمان بدهند تا اگر نیاز نبود عمل جراحی انجام نشود، اما آنطور که شنیده‌ام اگر نیاز به عمل جراحی باشد عمل، عمل سنگینی نخواهد بود.