به گزارش پارس نیوز، 

سایپا از جمله تیم‌هایی بود که در سه جبهه برای کسب نتایج خوب و حتی قهرمانی مبارزه می‌کرد ولی در عوض کمتر از یک ماه از هر سه جبهه ناامید شد تا تمام شانس‌هایش از بین برود. در این رابطه گفتگویی با روزبه شاه علیدوست کاپیتان نارنجی‌پوشان انجام دادیم که او هم از شرایط تیم رضایت ندارد.

پس از مدت‌ها توانستی بازی کنی، در این رابطه صحبت می‌کنی؟

من بعد از عمل جراحی که داشتم، پس از مدت‌ها در بازی با پارس‌جنوبی به میدان رفتم.

در زمین بسیار نامساعد!

متاسفانه زمین پارس‌جنوبی اصلا کیفیت لازم را نداشت و نمی‌شد بازی کرد. من فصل گذشته در این زمین بازی کرده بودم که انصافا شرایط خوبی داشت ولی متاسفانه این فصل بسیار ناهموار شده که خود پارسی‌ها نیز نمی‌توانند بازی خودشان را انجام دهند.

چرا در این زمین بازی می‌گذارند؟

چرایش را نمی‌دانم ولی در کل این فصل اصلا زمین به درد بخور نداشتیم و خود ما هم زمین خوب نداریم و از اول فصل با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنیم.

بوشهر که زمین خوب دارد و می‌توانند از شهر جم به خود بوشهر انتقال دهند و در آنجا بازی کنند.

به هرحال باید فکری به حال این استادیوم‌ها کنند چون هر دو تیم ضرر می‌کنند و نمی‌توانند بازی‌های خودشان را انجام دهند.

سایپا تا همین یک ماه پیش در دو سه جام شانس قهرمانی داشت ولی هر سه تا را از دست داد.

بله ما شرایط خوبی در جام حذفی داشتیم که مقابل داماش حذف شدیم. در رقابت‌های آسیایی نیز می‌توانستیم نتیجه لازم را بگیریم و قبل از گل الریان توپ‌مان به تیرک برخورد کرد و گل نشد تا آنها به گل برسند و صعود کنند. در لیگ هم متاسفانه چند بازی اخیر مشکلات به تیم آسیب زد و نتوانستیم نتایج لازم را بگیریم و شانس‌مان را برای قهرمانی از دست دهیم.

شانس آسیا را هم از دست دادید؟

اگر منطقی فکر کنیم شانس آسیایی شدن نداریم چون پنج تیم خودشان را جدا کرده‌اند و این تیم‌ها شانس اول آسیایی شدن را دارند. با این حال ما ناامید نیستیم و تلاش می‌کنیم که نتایج لازم را بگیریم و جایگاه درست و حسابی در جدول داشته باشیم.

فکر می‌کردی سایپا هم مشکل مالی پیدا کند؟

ما قبلا هم مشکل مالی داشتیم ولی اینطور حاد نبود و خیلی وقت‌ها بازیکنان نیز صبر و تحمل به خرج می‌دادند و زیاد اعتراض نمی‌کردند. متاسفانه الان شرایط مالی خیلی بد شده و همه را اذیت می‌کند.

چرا باید سایپا این مشکل را داشته باشد؟

در مورد بحث مالی آقای دایی همه چیز را گفت و دیگر درست نیست که ما هم صحبت کنیم. جا دارد که از آقای درویش مدیرعامل سابق تیم تشکر کنیم که تلاش کرد مشکلات را حل کند ولی نتوانست که امیدوارم در آینده اوضاع بهتر شود.