به گزارش پارس نیوز، 

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تهران بعد از اعلام محرومیت گادوین منشا تا اطلاع ثانوی، نسبت به این حواشی واکنش نشان داد و اعتراض به این محرومیت را حق باشگاه استقلال دانست.

 

امیرحسین فتحی دربازه حواشی ایجاد شده برای گادوین منشا گفت:

 

فکر می‌کنم دست‌هایی در کار هستند تا استقلال را تضعیف کنند. آقایان ابتدا اعلام کردند منشا از بازی با الدحیل هم محروم است و قصد داشتند با این کار استقلال را تضعیف کنند و به هوادارن ضربه بزنند. آیا آقایان از بردهای اخیر استقلال ناراحت شده‌اند و احساس خطر کرده‌اند که می‌خواهند با این کارشان تلافی کنند؟

 

رئیس فدراسیون فوتبال آقای تاج همیشه به استقلال در بازی‌های آسیایی نگاه ملی داشته و همیشه از این بابت به ما کمک کرده است. اما توقع و انتظار ما این است که به کمیته‌های زیر مجموعه‌اش دستور دهد نگاه ملی را در دستور خود قرار دهند. آیا کمیته اخلاق نمی‌توانست بعد از بازی با الدحیل نمی‌توانست منشا را احضار کند؟ به خاطر این حاشیه بازیکنان تیم ما از لحاظ روانی هم تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.

 

به منشا تعرض شده است و موهایش را کشیده‌اند. آیا آقایان توقع داشتند که منشا از آنها تشکر کند و بگوید از جلو هم موهای مرا بکشید؟ منشا سابقه بازی در پرسپولیس و  پیکان را هم دارد که هیچ گاه رفتار نامتعارفی از او سر نزده است.