به گزارش پارس نیوز، 

بازیکنان تیم فوتبال سایپا تهران پیش از بازی با تراکتورسازی در هفته نوزدهم لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی این باشگاه دست به اعتصاب زده و یک جلسه هم تمرین نکردند.

آن‌ها حتی پس از استعفا رضا درویش از مدیریت این باشگاه و انتخاب مصطفی مدبر به عنوان سرپرست باشگاه سایپا هم در تمرین روز گذشته این تیم که حکم ریکاوری پس از بازی با تراکتورسازی را داشت شرکت نکردند.

با این وجود پس از صحبت‌هایی که در جلسه بین علی دایی و مصطفی مدبر رد و بدل شد بازیکنان سایپا از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه امروز (سه شنبه) تمرینات خود را برای دیدار با پارس جنوبی جم در هفته بیستم لیگ برتر در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آغاز کردند.

سرپرست باشگاه سایپا در جلسه با دایی قول داده است به زودی بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت می‌کند.

البته علی دایی روز گذشته برای در میان گذاشتن مشکلات باشگاه سایپا جلسه‌ای هم با رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار کرد که در این جلسه رحمانی هم به سرمربی سایپا قول داد هر کمکی از دستش برآید برای این تیم انجام دهد.

سایپا عصر فردا پس از برگزاری آخرین تمرین خود پیش از بازی با پارس جنوبی در تهران راهی جم می‌شود تا از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه پنج شنبه هفته جاری (۹ اسفند) در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف شاگردان مهدی تارتار برود.