به گزارش پارس نیوز، 

تیم ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر، جمعه هفته جاری در ورزشگاه خانگی خودش یعنی بنیان‌دیزل شهر تبریز به مصاف تیم پیکان تهران خواهد رفت. 

ماشین‌سازان که در سه بازی قبلی با جمع‌آوری ۷ امتیاز توانسته‌اند صعود خوبی در جدول رده‌بندی لیگ برتر داشته باشند، امیدوارند با کسب سه امتیاز بازی این هفته به روند صعودی خودشان ادامه بدهند. 

تیم ماشین‌سازی در حال حاضر ۲ بازیکن مصدوم را روی دست خود می‌بیند، اما مسئولان تیم امیدوارند که این دو بازیکن برای بازی روز جمعه به شرایط مناسب برسند تا دست سرمربی برای این بازی کلاملا باز باشد. 

مصطفی سالاری بازیکن جوان سبزپوشان تبریزی از ناحیه  شکم دچار کشیدگی عضله شده و ممکن است در بازی این هفته تیمش غایب باشد. با این حال، با توجه به اینکه مصدومیت او جزئی است و خیلی جدی نیست، پزشکان تیم در تلاش هستند تا او را آماده بازی روز جمعه کنند. علاوه بر این، یوسف سیدی که در نقل و انتقالات نیم فصل از تراکتورسازی به ماشین‌سازی پیوست، پیش از آغاز رسمی نیم فصل دوم دچار مصدومیت شد و به همین خاطر تاکنون سه بازی تیمش را از دست داده است.  

با توجه به اینکه سیدی هنوز مشغول انجام تمرینات فیزیوتراپی است، به نظر می‌رسد بازی چهارم را نیز از دست خواهد داد، با این حال کادر پزشکی ماشین‌سازان در تلاشند تا او را از نظر جسمانی به شرایط مناسب برسانند تا در صورت صلاحدید کادرفنی، برای ماشین‌سازی در روز جمعه به میدان برود.