به گزارش پارس نیوز، 

افشین حسنی روز سه شنبه اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان تیم ما از آمادگی لازم برخوردار بوده و در آستانه دیدار حساس برابر نماینده گناوه روحیه مناسبی دارند. 

وی ادامه داد: مسابقه امروز مقابل پرسپولیس گناوه بر هر 2 تیم حائز اهمیت است چرا که پیروزی در این دیدار می تواند باعث صعود چند پله ای آن ها در جدول شود. 

حسنی تصریح کرد: کسب سه امتیاز مسابقه امروز از نان شب هم برای ما واجب تر است چرا که در صورت پیروزی می توانیم به جمع تیم های بالانشین جدول اضافه شده و در زمره مدعیان قرار گیریم. 

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: تیم ما یک مسابقه کمتر از 2 تیم اول انجام داده ولی با این احتساب هم اکنون تنها چهار امتیاز با تیم دوم فاصله دارد و اگر در بازی امروز برابر پرسپولیس گناوه و همچنین دیداری که کمتر از رقبا انجام داده ایم پیروز شویم یکی از مدعیان اصلی گروه خواهیم بود. 

وی اضافه کرد: از سوی دیگر امروز تیم های آرمان گهر سیرجان و پاس همدان که در جدول اول و سوم هستند با هم و نیروی زمینی تهران تیم دوم نیز با نفت و گاز گچساران تیم پنجم مسابقه دارند که حتما تیم های بالانشین امتیازاتی از دست خواهند داد که در نهایت به نفع ما خواهد بود. 

حسنی گفت: تیم بعثت دیدار بعدی خود را نیز مقابل شهدای بابلسر تیم یازدهم باید برگزار کند که احتمال پیروزی ما نیز زیاد است و تیم بعثت را در بالاهای جدول قرار می دهد. 

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در عین حال تاکید کرد: هیچ تیمی در مسابقات از پیش برنده و یا بازنده نیست و به طور قطع همه تیم ها برای پیروزی مقابل رقیب قرار می گیرند. 

وی همچنین از انتقال مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و پرسپولیس گناوه به ورزشگاه انقلاب خبر داد و گفت: این انتقال به دلیل انجام برخی تعمیرات در ورزشگاه 15 خرداد به استادیوم انقلاب منتقل شده است. 

حسنی در پایان با اشاره به نقش هواداران در موفقیت های تیم بعثت کرمانشاه، گفت: امیدوارم در مسابقه امروز هم شاهد حضور پرشور آن ها در استادیوم باشیم تا بازیکنان ما با روحیه ای که از حضور آن ها می گیرند بتوانند بازی خوبی به نمایش گذاشته و با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنند. 

دیدار تیم های بعثت و پرسپولیس گناوه از ساعت 14:30 دقیقه امروز ( سه شنبه- 30 بهمن) در ورزشگاه انقلاب شهر کرمانشاه برگزار می شود.

در پایان هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم بعثت کرمانشاه از 17 مسابقه خود صاحب 23 امتیاز شده و در مکان هشتم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد و تیم پرسپولیس گناوه نیز با 18 مسابقه و 22 امتیاز رده نهم را به خود اختصاص داده است.