به گزارش پارس نیوز، 

آدام همتی، هافبک جوان پرسپولیس که در نیم‌فصل اول بازی‌های خوبی از خود ارائه کرده بود در ابتدای نیم‌فصل دوم زانوی مصدومش را به تیغ جراح سپرد تا از دردی قدیمی خلاص شود. او این روز‌ها مراحل درمانی و ریکاوری خود را پشت سر می‌گذارد و به گفته پزشکان تیم از ده روز آینده می‌تواند با تیم تمرین کند.

 

* آدام چطوری؟ چه خبر؟

خدا را شکر جراحی خوبی روی پایم انجام شد و بعد از گذشت چند روز ورم پایم از بین رفته و ۲، ۳ روزی است نرم‌دوی را شروع کردم تا بتوانم هرچه زودتر به تمرینات گروهی اضافه شوم.

 

* پزشکان تیم و مارکو از روند درمانی‌ات رضایت دارند؟

بله، طبق صحبتی که با پزشکان داشتم از وضعیت پایم رضایت کامل داشتند و همین الان که با شما حرف می‌زنم طبق برنامه‌ای که مارکو به من داده تمرین می‌کنم. هم من و هم مارکو تلاش می‌کنیم تا این روند درمانی زودتر طی شود تا بتوانم زودتر پا به توپ شوم.

 

* برای بازی قبلی مقابل پدیده به ورزشگاه رفتی، امروز هم این کار را می‌کنی؟

لازم دیدم با وجود مصدومیت در آن بازی به ورزشگاه بروم و کنار هم‌تیمی‌هایم باشم. واقعیت این است که با وجود اینکه نمی‌توانم برای پرسپولیس بازی کنم، ولی در هر دیدار دلم آنجاست و قلبم برای تیمم می‌تپد. ضمن اینکه امروز نمی‌توانم به ورزشگاه بروم، ولی از پای تلویزیون بچه‌ها را تشویق می‌کنم.

 

* در این دوران سخت مصدومیت، از باشگاه و همبازیانت کسی حالت را پرسید؟

بله، دست‌شان درد نکند. باید از آن‌ها تشکر کنم که به یادم بودند و حالم را پرسیدند.

 

* پرسپولیس شکست بدی در بازی مقابل فولاد متحمل شد.

بله، متأسفانه باخت تلخی بود. واقعاً حق پرسپولیس در این دیدار شکست نبود ضمن اینکه همه دیدند داور چه بلایی سر پرسپولیس آورد و او به راحتی سر تیم ما را برید. می‌خواستیم لیگ را بدون شکست به پایان برسانیم، ولی این‌طور نشد. واقعاً حیف شد. من بازی را از تلویزیون دیدم و کلی حرص خوردم.

 

* بازی امروز مقابل استقلال خوزستان را چطور می‌بینی؟

به طور حتم دیدار دشواری خواهد بود. این تیم در بازی رفت هم نمایش خوبی داشت و توانست یک امتیاز از ما بگیرد، ولی قطعاً بچه‌ها برای برد به میدان می‌روند و تمام تلاش‌شان را خواهند کرد تا هواداران را خوشحال کنند.