به گزارش پارس نیوز، 

قاسم حدادی‌فر در مورد پیروزی شب گذشته ذوب‌آهن مقابل الکویت در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، بازی بعدی این تیم با الغرافه، شرایط عجیب ذوب‌آهن در این فصل و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

*چرا خیلی سخت توانستید الکویت را شکست بدهید؟

بر خلاف تصورمان الکویت تیم خیلی خوبی بود و کاملا با برنامه و با کیفیت فوتبال بازی می‌کرد. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم این تیم را شکست بدهیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

*برای بازی بعد با الغرافه آماده هستید؟

واقعا همه تیم‌های قطری خوب هستند، الغرافه هم با آن همه بودجه و بازیکن تیم خوبی است و البته کاملا خطرناک. ما تمام توان‌ما را می‌گذاریم تا این تیم را در خانه خودش شکست بدهیم. درست است که الغرافه تیم بزرگی است، اما ما هم تیم باتجربه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و خیلی به بازی بعد امیدواریم.

*پیروزی مقابل الکویت، اولین پیروزی ذوب‌آهن با منصوریان در ۶ بازی گذشته بود.

به جرات می‌توانم بگویم از این ۶ بازی که شما گفتید در ۴ بازی بالای ۸۰ درصد بازی دست ما بود، اما موقعیت‌هایمان گل نمی‌شد. ما فوتبال قابل قبولی ارائه می‌دهیم و فقط گل نمی‌زنیم. ما می‌خواهیم امتیازات از دست رفته لیگ را جبران کنیم، چون خیلی عقب هستیم و می‌دانیم جایگاه‌مان در لیگ هم اینجا نیست.

*یکی از نکات عجیب این فصل ذوب‌آهن مصدومیت‌های شدید بازیکنان و مخصوصا مهاجمان شما است، در این مورد صحبت می‌کنی؟

واقعا نمی‌دانم چرا امسال اینطور شد. اول فصل حسن‌زاده رباط پاره کرد، بعد با کلی امید رحیم زهیوی را خریدیم که او هم رباط داد. خلعتبری هم با هزار امید تیم صدر جدول را ول کرد و به ذوب‌آهن آمد، چون این تیم را دوست داشت و ما هم خیلی به او امید داشتیم که او هم رباط پاره کرد! نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود، کادر پزشکی و فنی ما بهترین تلاش را انجام می‌دهند، ولی این اتفاق‌ها رخ می‌دهد. در مورد داوری هم که حرف نزنم بهتر است!

*فکر می‌کنی در نهایت چه می‌شود؟

خدا کند که عاقبت به خیر شویم، واقعا در این ۱۵ سالی که در ذوب‌آهن هستم هیچ سالی شرایط این فصل را نداشت. امیدواریم که در نهایت نتیجه بگیریم.

*خب این نتیجه برای شما یعنی چه؟

ما می‌خواهیم حداقل جایگاه مناسبی در لیگ پیدا کنیم. خیلی بلند پروازی نمی‌کنم و نمی‌گویم هدف‌مان چهار تیم اول است، اما همینکه بین ۷ تیم اول جدول باشیم برای ما خوب است.

*حرفی نمانده؟

می‌خواهم از هواداران ذوب‌آهن که شب گذشته در هوای بسیار سرد فولادشهر به ورزشگاه آمدند تشکر کنم. امیدواریم در بازی با الغرافه نتیجه بگیریم تا محبت آنها را جبران کنیم.