به گزارش پارس نیوز، 

آرش رضاوند در مورد پیروزی روز گذشته سایپا مقابل پنجاب هند در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: واقعا کیفیت زمین روی کیفیت بازی اثر مستقیم گذاشته بود. خدا را شکر می‌کنم که زود توانستیم گل بزنیم و بازی را در اختیار بگیریم. به این نوع تیم‌ها اگر دیر گل بزنید بازی سخت می‌شود اما ما زود توانستیم گل بزنیم.

وی در خصوص دو گلی که در این بازی به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: واقعا خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد و توانستم دو گل برای تیمم بزنم.

هافبک تیم فوتبال سایپا درباره بازی آینده این تیم در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا با الریان قطر، گفت: ما به قطر می‌رویم تا نتیجه بگیریم، البته می‌دانیم که بازی سختی با الریان داریم. همه از بیرون فکر می‌کنند ما مقابل الریان از پیش بازنده هستیم اما اینطور نیست. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا نماینده خوبی برای ایران باشیم.

رضاوند در مورد اینکه آیا سایپا می‌تواند در لیگ هم نتیجه بگیرد، عنوان کرد: پیروزی مقابل پنجاب باعث شد تا استرس نتیجه نگرفتن در لیگ از بین برود. البته ما نمی‌توانیم با تیم‌هایی مانند پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی رقابت کنیم چون این تیم‌ها هزینه زیادی انجام دادند. اصلا شرایط ما با این تیم‌ها قابل قیاس نیست. در کل سعی می‌کنیم جزو هفت تیم اول لیگ باشیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت مالی بازیکنان سایپا هم تاکید کرد: واقعا شرایط تغییری نکرده. قراردادهای ما مثل تیم‌های دیگر زیاد نیست و امیدواریم که کارخانه و اسپانسرها دست به دست هم بدهند و مشکلات مالی ما را حل کنند. بالاخره ما هم خانواده داریم و شب عید است.

هافبک تیم فوتبال سایپا درباره شرایط بد زمین تمرینی این تیم هم گفت: زمینی که ما در آن تمرین می‌کردیم واقعا شرایط بدی دارد اما با این این حال به خاطر موفقیت تیم دست از هر تلاشی بر نمی‌داریم.