به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کسب ۳۴ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد، باید در چارچوب هفته هجدهم به مصاف استقلال خوزستان برود.

پس از این بازی، سرخپوشان باید آماده تقابل با نفت مسجد سلیمان شوند  و در چارچوب هفته بیستم، شاگردان برانکو ایوانکوویچ رو در روی صنعت نفت آبادان قرار خواهند گرفت.

پس از پایان این مسابقه، شاگردان برانکو باید آماده دیدار در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ شوند. سرخپوشان ۱۴ اسفند باید رو در روی برنده پلی آف (النصر امارات - پاختاکور ازبکستان) قرار بگیرند.

پرسپولیس پس از این مسابقه ۱۷ اسفند باید در نساجی مازندران در قائمشهر دیدار کند و بنا بر شرایطی باید مسیر رفت و برگشت را با اتوبوس بروند که فاصله زمانی ۳ روزه سبب ایجاد مشکل برای شاگردان برانکو خواهد شد.

یاران سید جلال حسینی پس از دیدار با نساجی باید در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان در قطر به مصاف السد می‌روند که دیدار حساسی محسوب می‌شود و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها خواستار تغییر زمان بازی با نساجی هستند.  

بر همین اساس گفتگو کردیم با سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر و او در این باره بیان کرد: پرسپولیس تاکنون درخواستی به سازمان لیگ ارسال نکرده است، اما اگر نامه‌ای برسد و برای زمان بازی فرصت داشته باشیم، این موضوع را بررسی می‌کنیم.

در حال حاضر در جدول رده بندی لیگ برتر، سپاهان اصفهان با ۳۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و پرسپولیس با ۳۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پدیده شهر خودرو دوم است و شاگردان یحیی گل محمدی سوم هستند.

پرسپولیس در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر باید پنج شنبه ۲۵ بهمن در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خوزستان برود.