به گزارش پارس نیوز، 

در حالی که چند هفته پیش محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه‌ای اعلام کرد، به زودی اعضای هیئت مدیره ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را معرفی خواهند شد، اما ۸ بهمن ۱۳۹۷ تنها اعضای هیئت مدیره استقلال تهران انتخاب شدند و امیرحسین فتحی نیز به عنوان مدیرعامل این باشگاه معرفی گردید.

هنوز وزارت ورزش و جوانان اعضا و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را معرفی نکرده، اما ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس بیان کرد هیئت مدیره باشگاه قرار بود، آخر هفته جاری اعلام شود، اما با توجه به تعطیلات موجود، هفته آینده معرفی خواهند شد.

ایرج عرب پس از استعفای گرشاسبی به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی به عنوان سرپرست باشگاه معرفی شد و تنها عضو باقیمانده هیئت مدیره پرسپولیس جعفر کاشانی است. به احتمال زیاد بیژن ذوالفقارنسب به هیئت مدیره سرخپوشان اضافه می‌شود تا با حضور این نفرات و همچنین ۲ عضو دیگر، ترکیب هیئت مدیره پرسپولیس تکمیل شود.

گفتنی است، پیش از استعفا گرشاسبی از مدیرعاملی پرسپولیس، محمدرضا حاجی‌بیگی و ابوالفضل روغنی نیز که ۲ عضو بازنشسته هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بودند، استعفا کردند و در حال حاضر تنها جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت می‌کند.

با اضافه شدن بیژن ذوالفقارنسب، شنیده می‌شود ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند وزارت ورزش گزینه‌های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره هستند تا با حضور ایرج عرب و جعفر کاشانی، تیم هیئت مدیره کامل شود.

ذوالفقارنسب سابقه مربیگری در تیم ملی فوتبال ایران، استقلال، سایپا و ... دارد و همراه با نارنجی پوشان پایتخت قهرمانی در لیگ ایران را بدست آورده است.