به گزارش پارس نیوز، 

فرامرز خودنگاه، رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون ضمن بیان این مطلب گفت: ما کار‌های لازم را برای تحقق این موضوع انجام داده و آن را به صورت مکتوب به اطلاع مسئولان رده بالای صدا و سیما هم رسانده‌ایم، اما تا این لحظه هیچ خبری در خصوص موافقت و یا عدم موافقت دریافت نکرده‌ایم. رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون در ادامه گفت: در حال حاضر تمامی تمرکز خود را روی برگزاری رقابت‌های قوی‌ترین مردان دسته ۱۰۵+ کیلوگرم گذاشته‌ایم. مسابقاتی که قرار است طی روز‌های ۲۴ لغایت ۲۶ بهمن در مهدیشهر استان سمنان برگزار شود.

خودنگاه گفت: پیش‌بینی می‌شود چیزی حدود ۲۰۰ ورزشکار در رقابت‌های مهدیشهر حاضر باشند. رقابت‌هایی که در گروه‌های مقدماتی برگزار می‌شود و در نهایت ۶ نفر به فینال آن راه خواهند یافت. خودنگاه افزود: به تمامی استان‌ها اعلام کرده‌ایم که ۵ ورزشکار را می‌توانند راهی رقابت‌های مهدیشهر نمایند که البته تهرانی‌ها از این قاعده مستثنی بوده و این حق را دارند که با دو تیم الف و ب یعنی ۱۰ نفر در مسابقات حاضر شوند.

رئیس کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون در پایان گفت: قضاوت رقابت‌های مهدیشهر بر عهده حسن صیاد و حمیدرضا جزینی خواهد بود و من تنها کار مدیریت و نظارت بر اجرای خوب مسابقات را برعهده خواهم داشت.