به گزارش پارس نیوز، 

صادق ورزمزیار در خصوص وضعیت استقلال برای شروع نیم فصل دوم گفت: شرایط استقلال برای شروع لیگ خوب است. آنها از تعطیلات ۵۰ روزه استفاده کرده  و با یک اردو در ترکیه و تمرینات بعد از برگزاری اردو، شرایط خوبی دارند البته آبی پوشان در نیم فصل اول شروع خوبی در لیگ نداشتند و امتیازات زیادی از دست دادند هرچه به پایان لیگ می رسیدیم استقلال بهتر و بهتر می شد و در هفته های اخیر امتیازات لازم را کسب کرده و به بالای جدول رسید.

وی افزود: اعتقاد دارم آبی پوشان می توانند نیم فصل دوم را از ابتدا خوب بازی کنند و با توجه به آنکه ملی پوشان آنها هم در آمادگی خوبی به سر می برند. داریوش شجاعیان، محسن کریمی و دو بازیکن خارجی هم به جمع دیگر بازیکنان پیوسته اند، باید شاهد استقلالی پرقدرت در نیم فصل دوم باشیم.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص دیدار روز پنج شنبه استقلال برابر پیکان تهران تصریح کرد: شروع بازی ها برای تمام تیم ها سخت است و بازی اول را نمی توان ملاک آمادگی تیم ها دانست زیرا بازیکنان باید به یک هماهنگی کامل برسند و یک دو بازی اول می تواند هماهنگی آنها را صد درصد کند. اما به اعتقاد من این بازی برای هر دو تیم سخت و برای تماشاگران جذاب خواهد بود و اگر استقلال بتواند دیدار اول را با پیروزی به پایان برساند شرایط روحی و روانی خوبی پیدا خواهد کرد.

ورمزیار درباره تغییر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: با آمدن ماجدی و منزوی مطمئنا وضعیت بهتر خواهد شد. البته این مدیریت باید بیشتر تقویت می شد اما امیدوارم اعضای جدید بتوانند برای استقلال مفید واقع شوند و در شرایط بحرانی مشکلات آبی پوشان را به حداقل برسانند.

وی در خصوص جذب دو بازیکن خارجی جدید برای نیم فصل دوم اظهار داشت: قطعاً استقلال به بازیکنان بزرگ نیاز دارد نفراتی که از لحاظ جسمی آمادگی کامل را داشته باشند و دچار مسمومیت نباشند. مطمئنا از این دو بازیکن برای حضور در نیم فصل دوم لیگ تست پزشکی گرفته خواهد شد تا مشکلی از این بابت نداشته باشند.

بازیکن پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که گفته می شود یکی از بازیکنان اضافه وزن داشته و دیگری یک بار رباط پایش را جراحی کرده است، بیان کرد: تست پزشکی برای این اتفاقات است ولی امیدوارم این دو، نیومایر و گرو نشوند اگر قرار است دلار به آنها بدهیم باید عملکرد قابل قبولی داشته باشند. در رابطه بدنی در شرایط ایده آل باشند نه اینکه مانند دو بازیکن خارجی قبلی استقلال نیمکت نشین بوده و تأثیری در موفقیت های استقلال نداشته باشند.

ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند هودارانش را برای نیم فصل دوم امیدوار کند؟ خاطرنشان کرد: به اعتقاد من الان زود است که در این باره صحبت کنیم. باید اجازه دهیم دو – سه بازی اول برگزار شود و بعد باید دید می توان به این استقلال امید داشت و یا اینکه نمی توان به آینده این تیم امیدوار بود.

وی در پایان یادآور شد: هواداران استقلال نگران تیمشان هستند. امیدوارم کادر فنی، مدیران و بازیکنان این شرایط را درک کرده و تمام توان خود را برای موفقیت استقلال به کار ببندند زیرا این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان کار سختی را در پیش خواهد داشت.